Rowwen Hèze met acht nummers in Top 2000

RHSC23 Marcel Hakvoort
Rowwen Hèze heeft opnieuw laten zien hoe geliefd ze zijn bij hun fans: acht nummers hebben een plek bemachtigd in de Top 2000 van NPO Radio 2. Vijf van deze nummers zijn bovendien gestegen ten opzichte van vorig jaar
Bregje Deckers | 14 december 2024 13:00 | Aangepast op 14 december 2024 09:15
Een oproep van de fanclub om het nummer Blieve Loepe in de Top 2000 is niet gelukt.

November
Het hoogst genoteerde nummer is November, dat met een stevige klim van twintig plaatsen op positie 248 staat. Ook De Peel In Brand maakt een mooie sprong en stijgt drie plekken naar plaats 349. Een ander live-favoriet van fans, Limburg, doet het eveneens uitstekend en stijgt met drie posities naar plek 548.

Stijgen en dalen
Hoewel sommige nummers een lichte daling hebben ervaren, blijft Rowwen Hèze sterk vertegenwoordigd in de lijst. Auto Vliegtuug zakte 25 plaatsen naar 774, terwijl De Neus Umhoeg een mooie opmars maakte en vijftien plekken klom naar 821. De geliefde ballad Vlinder staat dit jaar op positie 1023, een kleine daling van twaalf plekken. Daarnaast steeg Bestel Mar acht plaatsen naar 1222 en eindigde het nostalgische ’T Roeie Klied iets lager op 1793, na een daling van zestien plekken.

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...