Overname ABS Autoherstel Noord-Limburg en Bosch Car Service Horst door Oostendorp

Oostendorp Groep heeft Bosch Car Service Horst en ABS Autoherstel Noord-Limburg overgenomen. Alle medewerkers van beide bedrijven komen in dienst van Oostendorp Groep.
Eric Reijnders | 3 januari 2025 13:45 | Aangepast op 3 januari 2025 13:45
ABS Autoherstel Noord-Limburg blijft opereren onder dezelfde naam, maar wordt onderdeel van de Oostendorp Autoschade Groep, die ook aangesloten is bij ABS Autoherstel. Bosch Car Service Horst blijft zijn activiteiten ongewijzigd voortzetten.

Familiebedrijven
Peter Timmerman en zijn vrouw Hellen zijn enthousiast over de overname: “We zijn trots op wat we samen met ons team hebben opgebouwd. We blijven ons ontwikkelen en bieden onze klanten een nog completere service, met behoud van de persoonlijke benadering.”
Samen met hun zoon Yves blijven ze actief bij de twee bedrijven in Horst.

Toevoeging
Beide bedrijven zijn familiebedrijven en delen dezelfde normen en waarden. Oostendorp Groep breidt met deze overname haar netwerk uit naar vijf schadeherstelbedrijven en twee ruitschadeherstel locaties. Ook de komst van Bosch Car Service Horst is een belangrijke toevoeging.

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...