Opening beweegroute bij La Providence Grubbenvorst

Zorgcentrum La Providence in Grubbenvorst opende afgelopen week een beweegroute. Deze route door de perenlaan in de tuin van La Providence daagt de bewoners uit om meer te bewegen.
Bregje Deckers | 13 juni 2024 13:54 | Aangepast op 13 juni 2024 13:54
De bewoners liepen enthousiast over de route en zijn blij met de nieuwe aanwinst.

Beleven en bewegen
"Het is een route die we in het kader van beleven en bewegen openen voor onze bewoners", vertelt Ingrid Backus, directie van La Providence. "Dit is een oud klooster met een mooie kloostertuin met perenlanen, deze hebben we nu toegankelijk gemaakt ook voor rolstoelgebruikers."

Op de route staan diverse bordjes met kleine opdrachten voor de bewoners om extra te bewegen, zoals knieheffen of met de armen zwaaien.

Bekijk hier.

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...