Horst
Terug

Prikkelarme dag bij Fun & Entertainment Center in Sevenum

b56ae5fd12e3c51d99765a85a6c6fdc2.jpg

Een binnenspeeltuin is de place to be voor ieder kind, behalve voor kinderen met autisme, epilepsie of een ander beperking.

Redactie |
Fun & Entertainment Center (FEC) Sevenum organiseert op 15 september een prikkelarme dag; speciaal voor kinderen met bijvoorbeeld autisme, epilepsie of een andere lichamelijke en/of geestelijke beperking. Lawaai, chaos en hectiekDenk je aan een binnenspeeltuin of trampolinepark, dan denk je al snel aan hyperactieve kinderen, veel lawaai, chaos en hectiek. Voor veel kinderen zijn dit dé ingrediënten om zich urenlang te vermaken, maar voor sommige kinderen zijn al die prikkels wat te veel van het goede. Om die reden wordt nu de prikkelarme dag georganiseerd.  Prikkels tot een minimum beperken"Een bezoek aan Mattel Play! of The Portal Action House zorgt voor een geweldige beleving en daar moet ieder kan van kunnen genieten" vindt FEC Sevenum.Tickets moeten van te voren worden gekocht, zodat er geen rij ontstaat bij de kassa. Daarnaast draait de organisatie het volume omlaag, worden de licht- en geluidseffect gedempt, worden de keuzes op de menukaart beperkt en de partyrooms worden ingericht als rustruimtes. 

Lees ook

wilson en riny.png

Reportage

Wat doen we met de kerken nu het kerkelijk leven steeds verder afneemt?

De toren blijft het herkenningspunt van veel dorpen in Horst aan de Maas, maar binnen verandert veel. Nu steeds minder mensen naar de kerk gaan, zoeken parochies en gemeenten naar nieuwe bestemmingen voor gebouwen die ooit het hart van de gemeenschap vormden.

Limburg openhartig in beeld.png

Reizende expositie ‘Limburg Openhartig in Beeld’ geopend in Horst

In het Gasthoês in Horst is woensdagmiddag de reizende expositie Limburg Openhartig in Beeld geopend. De tentoonstelling wil mentale gezondheid zichtbaar en bespreekbaar maken in Noord- en Midden-Limburg. De expositie bestaat uit kunstwerken en persoonlijke verhalen van zowel bekende Nederlanders als inwoners uit Horst aan de Maas.

auto uitgebrand kronenberg.jpeg

Auto brandt uit na botsing tegen boom in Kronenberg

Een auto is volledig uitgebrand in Kronenberg. De auto kwam door onbekende oorzaak in botsing met een boom waarbij één persoon gewond raakte.

baas van horst aan de maas.png

Tiende editie Baas van Horst aan de Maas in Lottum

Hoewel America vorig jaar opnieuw beslag legde op de titel, vindt de jubileumeditie van Baas van Horst aan de Maas dit weekend plaats in Lottum. Volgens voorzitter Nadja Vullings past dat volledig binnen de gedachte achter het evenement: verbinden, rouleren en samen vieren.

Maasgaard-2024---Oplevering-Programma-Maasgaard (1).jpg

Publiekspeiling moet waterbeleid in Limburg beter laten aansluiten op inwoners

Wat vinden Limburgers belangrijk als het gaat om water in hun leefomgeving? Waterschap Limburg vraagt inwoners dat nu via een publiekspeiling.

voorzitter van NP De Peel (Ernest de Groot)

Peelgemeenten doen mee aan Nationale Parken Soorten Challenge

Inwoners van de Peelgemeenten gaan van 9 tot en met 31 mei op zoek naar planten- en diersoorten in hun eigen leefomgeving tijdens de Nationale Parken Soorten Challenge. Voor Horst aan de Maas betekent dit dat inwoners soorten kunnen vastleggen in de eigen tuin, wijk, het buitengebied of natuurgebieden binnen de gemeente.