Horst
Terug

Pieter Goedhart door VVD voorgedragen als kandidaat wethouder

VVD_HadM_Pieter_Goedhart

De VVD-fractie in Horst aan de Maas heeft Pieter Goedhart voorgedragen als kandidaat wethouder in het nieuwe te vormen college. Vorige week ging het formatieproces van start.

Jelle van de Steeg |  | Aangepast op

VVD, leef, CDA en Essentie zijn op het moment onderdeel van dit formatieproces.

Actief
De 57-jarige Goedhart is al lang actief binnen de VVD en beschikt volgens de partij over een breed netwerk. "Pieter kent onze gemeente en onze lokale partij", zegt fractievoorzitter Joep Peeters. "Hij combineert visie en daadkracht met verbindend leiderschap en vertaalt complexe dossiers naar oplossingen waar inwoners en ondernemers iets aan hebben."

Zelf zegt Goedhart het vertrouwen van de fractie in hem enorm te waarderen. "Ik woon al meer dan 25 jaar met plezier in Horst aan de Maas en zie het als een kans om samen met inwoners, verenigingen en ondernemers te bouwen aan sterke dorpen en goede voorzieningen. Ik ga er vol energie voor", licht hij toe.

Lees ook

liejdesavond 2025

Nieuws

Liedjeskonkoer Grubbenvorst dit jaar geschrapt door weinig aanmeldingen

Het Liedjeskonkoer in Grubbenvorst gaat dit jaar niet door vanwege het geringe aantal aanmeldingen. De organisatie spreekt van een moeilijke beslissing en zet de ruim veertig jaar oude traditie voorlopig op pauze.

nationale burendag broekhuizenvorst

Reportage

Doorstroomvoorziening in Broekhuizenvorst viert Burendag: 'Bij een burendag hoort een groot buffet'

De doorstroomvoorziening in Broekhuizenvorst opende zaterdag tijdens Burendag 2026 de deuren voor inwoners uit de omgeving. Bezoekers konden kennismaken met de locatie en genoten van een buffet dat speciaal door de statushouders was bereid.

set up wint eerste competitiewedstrijd

Sport

Na succesvolle bekerperiode ook een goede competitiestart voor Set Up

Set Up DS1 is de competitie in de Tweede Divisie goed begonnen. Tegen Havoc, vorig seizoen nog kampioen, werd het 1-3.

wittenhorst mierlo hout

Voetbal

In eigen huis boekt Wittenhorst tweede zege op rij

Op eigen veld heeft Wittenhorst de tweede zege op rij geboekt. Thuis werd Mierlo Hout met 2-1 verslagen.

ongeluk auto boom meterik

112

Man zwaargewond na botsing tegen boom in Meterik

Een man is zondagavond zwaargewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Meterik. Het voertuig raakte op de Oude Peeldijk van de weg en kwam tot stilstand tegen een boom.

rondje limburg

Televisie

Rondje Limburg: van middeleeuwse taferelen tot een digitale comeback

In Sibbe trekt voor het eerst een Oktoberfestparade door de strate, terwijl in Grubbenvorst wordt gewerkt aan een middeleeuws festival. Verder kijken we naar de terugkeer van het sociale medium Hyves en een 81-jarige schrijfster die haar eerste dichtbundel uitbrengt. Dat en meer zie je in een nieuwe aflevering van Rondje Limburg.