Horst
Terug

KNMI waarschuwt voor plaatselijk dichte mist

d27ef2d3e86451cc986c836baffcd52a.jpg

Het KNMI waarschuwt donderdagochtend voor plaatselijk dichte mist in Limburg.

1Limburg - Omroep Horst aan de Maas |  | Aangepast op
In de dichte mist is het zicht minder dan 200 meter. Plaatselijk gladDaarnaast kan het plaatselijk glad zijn door bevriezing van natte weggedeelten.Het verkeer kan daar hinder van ondervinden. Ook voor de rest van Nederland wordt daarvoor gewaarschuwd. Code geel is donderdag in Limburg van kracht van 5:00 tot 10:00 uur. Automobilisten wordt geadviseerd om langzamer te rijden en grotere afstand te bewaren tot andere weggebruikers. ZonOok volgens Meteo Limburg kunnen er mistbanken ontstaan. Als de mist is weggetrokken, laat de zon zich veelvuldig zien. De maximumtemperatuur is donderdag 4 tot 5 graden, maar door de droge lucht en een matige wind voelt het kouder aan.

Lees ook

08-02-2026 Zilvervos OJC Merlin 2.jpg

Zilvervos voor 60-jarige OJC Merlin

De hoogste dorpsonderscheiding van Meerlo, de Zilvervos, ging op 7 februari naar OJC Merlin. Een eer die meer is dan symboliek. Het is een erkenning voor zestig jaar jeugdwerk dat diep verankerd zit in het dorp en ver daarbuiten.

2026 02-06 Ken & Robbie afscheid.jpg

Ken & Robbie stoppen na 11 jaar samen op het podium

Het Grubbenvorster zangduo Ken & Robbie stoppen na dit carnavalsseizoen met optredens. In een bericht op social media geven ze aan binnenkort de agenda voor de afscheidstoer bekend te maken.

2026-02-06 Hannes Rob Achten.png

Onderscheiding d'n Hannes voor Rob Achten

D’n Hannes van carnavalsvereniging D’n Dreumel is dit jaar uitgereikt aan Rob Achten. Hij ontving de onderscheiding namens alle Horster stamgasten die de afgelopen jaren steeds vaker hun stamcafé hebben zien verdwijnen.

06-02-2026 Lintje Ger Gubbels.jpg

Koninklijke onderscheiding voor Ger Gubbels uit Horst

Tijdens de Klosoverdracht vrijdagavond heeft Ger Gubbels vrijdag een Koninklijke onderscheiding uitgereikt gekregen. De 69-jarige Gubbels uit Horst is sinds 1996 betrokken als commissiehoofd De Klos, ook wel 'Meisterklosjaar'.

P1230594.JPG

Vastelaovend

Optocht Gekke Maondaag Grubbenvorst vanavond terug te zien op televisie

De optocht tijdens Gekke Maondaag deze week in Grubbenvorst is vanavond te zien op televisie. Een herhaling is te zien op zondagavond.

dorothé cox

TOP 111

Dorothé Cox met ‘Ik zui zò gaer’ opnieuw op 1 in de Top 111

‘Ik zui zò gaer’ van Dorothé Cox staat opnieuw op 1 in de Horster Top 111. Nadat de lijst vorig jaar alleen vastelaovesnummers bevatte van Horst, is het nu een mix van nummers uit verschillende dorpen.