Horst
Terug

Carnaval in regio rustig verlopen: politie blikt tevreden terug

carnaval algemeen.png

De vastelaovend in Horst aan de Maas is volgens de politie rustig verlopen. De politie spreekt van een 'prachtig feest', waarbij in de hele provincie veel plezier is beleefd.

Redactie |  | Aangepast op

De politie kijkt tevreden terug op de carnavalsdagen. In alle kernen verliep het feest gezellig en rustig, zonder noemenswaardige incidenten. Op enkele kleine voorvallen na, zoals wat schermutselingen en opstootjes, bleef het overal beheersbaar. Volgens de politie gaat het om incidenten die ook tijdens een doorsnee weekend voorkomen, zeker op plekken waar veel mensen samenkomen en alcohol wordt genuttigd.

“Over het algemeen hebben we een prachtig feest gezien,” laat de politie weten. “In de hele provincie is volop gelachen, gefeest en genoten, precies zoals het hoort tijdens deze drie dolle dagen.”

Lees ook

Ted Verbers, Cafe kleuskens.png

Jonge kastelein Ted Verbers over Café Kleuskens: 'Je moet zo'n kans gewoon pakken'

Met zijn 24 jaar wordt Ted Verbers vanaf september de nieuwe kastelein van dorpscafé Café Kleuskens in Meterik. Hij neemt de zaak over van Ger en Irene Kleuskens, die met pensioen gaan, en wil het café behouden als dorpshart voor jong en oud. “Tot het moment dat je zegt: ik ga het doen, ben je goed aan het nadenken. Maar dan moet je het gewoon doen,” aldus Verbers.

regen.jpg

Sneeuw op komst: code geel voor donderdag

Er wordt opnieuw sneeuw verwacht in Limburg. Aan het einde van woensdagavond kan het in het zuiden van de provincie al beginnen te sneeuwen. In de nacht en vroege ochtend volgen op meer plaatsen winterse buien bij temperaturen rond het vriespunt, tussen 0 en 1 graad.

station horst Sevenum

Station Horst-Sevenum scoort onder landelijk gemiddelde in stationsonderzoek

In de landelijke ranglijst staat Station Horst-Sevenum dit jaar op plek 245 van de 393 beoordeelde stations, met een rapportcijfer 7,0. Vorig jaar kreeg het station nog een 7,19

ongeluk a73.jpeg

Fors ongeval op A73 bij Horst

Op de A73 heeft dinsdag een zware aanrijding plaatsgevonden ter hoogte van Horst, in de rijrichting van Venlo. Net voorbij de afrit Horst botste een Duitse personenauto achterop een vrachtwagen.

Kom in de kas 2026

Vijf locaties in Horst aan de Maas openen deuren tijdens Kom in de Kas

Vijf glastuinbouwbedrijven uit Horst aan de Maas nemen dit jaar deel aan de open dag Kom in de Kas. Op zondag 12 april 2026 stellen zij hun kassen open voor publiek.

optocht tienray 2026.png

Terugkijken: Optocht Tienray 2026 met vaak brand en vuurwerk als onderwerp

De thema's van de optocht in Tienray waren eensgezind. Veel groepen schonken aandacht aan situaties rondom brand, explosieven en vuurwerk.