Horst
Terug

Bootje afgebrand op Maas bij Lottum: opvarenden aan wal

ac541eb657f61159be6066afa18c004b

Een plezierboot is zaterdagmiddag in brand gevlogen op de Maas tussen Lomm en Lottum.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De drie opvarenden konden op tijd van de boot afkomen en zijn aan wal gebracht. BlussenDe brandweer kreeg rond 15:00 uur melding van het brandende voertuig. Met meerdere eenheden kwamen zij naar het water toe. De brandweerlieden hebben het bootje naar de kant kunnen trekken en het vanaf wal kunnen blussen. Ook kwam er nog een brandweerboot aan te pas. Overblijfselen van het bootje zijn gezonken. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, is nog niet bekend. Ook is er nog niets bekend over eventuele verwondingen van de opvarenden.

Lees ook

week van lezen en schrijven

De Week van Hier

Week van lezen en schrijven: Jan is 61 en kan sinds vijf jaar lezen en schrijven

In de talkshow De Week van Hier waren Jan Kraus en Monique Boogaard te gast in het teken van de Week van lezen en schrijven. Jan is 61 jaar en kan sinds vijf jaar lezen en schrijven.

buizerd auto

112

Automobilist doet opvallende ontdekking in Grubbenvorst: buizerd vast in autogrill

Een buizerd is vrijdagavond uit en autogrill bevrijd in Grubbenvorst. Vermoedelijk zat de vogel al vanaf Brabant vast aan de voorzijde van het voertuig.

kasteelse bossen, kasteelpark, parkhoteljpg

Nieuws

Waarschuwing voor blauwalg bij Kasteelse Bossen

In het zwemwater van de Kasteelse Bossen in Horst is blauwalg aangetroffen. Zwemmers worden gewaarschuwd voor mogelijke gezondheidsklachten, ondanks dat de warmste dagen van het jaar inmiddels voorbij lijken.

ger van rosmalen met johan cruijff

Agenda

La Providence toneel van middag vol VVV-herinneringen

Zorgcentrum La Providence in Grubbenvorst staat zaterdag 19 september in het teken van de historie van VVV-Venlo. SVZ'57 organiseert daar samen met de VVV-Venlo Foundation en Stichting La Providence het project ‘Same Nao Vruuger’.

Boomfeestdag Schadijkse Bossen4

Nieuws

Gemeente biedt gratis bomen aan voor voortuinen

In navolging van de pilot van vorig jaar biedt de gemeente Horst aan de Maas wederom gratis bomen aan bewoners aan. De actie is bedoeld om de leefomgeving te verbeteren.

20260909-raf van de riet fc eindhoven middel

Reportage

Sevenummer Raf van de Riet van PSV via Bayern München naar FC Eindhoven: ‘Ik zie dit echt als een tussenstap’

Na drie maanden lang clubloos geweest te zijn tekende Raf van de Riet in augustus een contract voor twee jaar bij FC Eindhoven. In het Jan Louwers stadion spraken we Van de Riet over deze overstap: “Nu extra gemotiveerd om het hier wel te laten zien.”