Gouverneur Emile Roemer opent zondag Midsummer Magic Meerlo

Midsummer Magic Meerlo gaat zondag 23 juni van start in Meerlo. Het festival wordt geopend door gouverneur Emile Roemer samen met de organisatie.
Eric Reijnders | 22 juni 2024 15:15 | Aangepast op 22 juni 2024 15:15
Midsummer Magic Meerlo is een vervolg op Midsummer Pop dat in de jaren 70 werd gehouden. Het is een eenmalig evenement met vooral veel terugblikken op vroeger en natuurlijk genieten van muziek.

Iedereen doet mee
Maandag 24 juni is de dag voor deelnemers ‘Iedereen doet mee’. “Men gaat samen aan de slag met een kunstproject waarbij ontmoeten en verbinden centraal staat: de opbouw van het terrein, het maken van versieringen en buttons en de voorbereiding van het kunstwerk”, zegt Peter Berghs, één van de organisatoren van het festival. “Dit gebeurt in samenwerking met onder andere Gildeopleidingen, Synthese, MEE en de kinderen van groep 6/7 van basisschool ‘Megelsheim’.

Vrijdagavond verzorgt basisschool Megelsheim een jeugdmusical.” Op zondag 30 juni is de grote Midsummer Magic Festivaldag in de ingerichte festivalweide achter de Speulplats. Dit is het hoogtepunt van de week. Hiervoor moeten bezoekers van 18 jaar en ouder een ticket kopen, de overige activiteiten zijn vrij toegankelijk.

Diversiteit
Berghs kijkt persoonlijk uit naar de grote festivaldag op 30 juni. “Dan zijn er mooie combinaties van rockbands, vocalgroups en orkesten, ondersteund door dansgroepen”, zegt hij. “Zo komen veel bekende popliedjes er op een verrassende manier uit! Dit komt denk ik erg mooi tot uiting in de Rockopera Queen in ’t plat.”

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...