Korpsen Lottum, Horst en Meerlo gealarmeerd voor brand in Melderslo

Brand Melderslo EDWARD-MEDIA
Dinsdagmiddag rond 12:20 uur werd de brandweer gealarmeerd voor een grote brand in een loods aan de Broekhuizerdijk in Melderslo.
Niels van Rens | 27 augustus 2024 13:39 | Aangepast op 27 augustus 2024 13:39
De brand ontstond in een van de drie schuren op het terrein dat grenst aan de Langevenseweg. Bij de ontdekking van de brand sloeg het vuur al uit het dak van de middelste schuur.

De brandweer rukte uit met meerdere bluswagens vanuit Lottum, Horst en Meerlo. Zij konden voorkomen dat het vuur oversloeg naar de andere schuren op het terrein. Dikke, zwarte rookwolken waren in de wijde omtrek zichtbaar.

Geen gewonden
Omwonenden kregen het advies om uit de rook te blijven, ramen en deuren te sluiten.

Voor zover bekend zijn er bij de brand geen gewonden gevallen, aldus een woordvoerder van de brandweer. De vraag of er asbest vrijgekomen is, kon de woordvoerder niet zeggen.

Lees ook

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...

Meer en langere treinen tijdens Vierdaagse Nijmegen

Tijdens de Vierdaagse in Nijmegen rijden er tussen Venray en Nijmegen elk half uur nachttreinen.

Wittenhorst start oefencampagne met gelijkspel

Wittenhorst en competitiegenoot EVV startten hun 1 e oefenwedstrijd ter voorbereiding op de competit...

Crisisnoodopvang Swolgen sluit de deuren

Per 1 januari 2026 sluit de opvang voor Oekraïense vluchtelingen in de oude basisschool in Swolgen.