Kermis in Meterik, Tienray en Broekhuizenvorst

Op drie plekken in Horst aan de Maas viert men dit weekend kermis: in Broekhuizenvorst, Meterik en Tienray.
Eric Reijnders | 13 juli 2024 17:36 | Aangepast op 13 juli 2024 17:36
Van de kermis in Meterik brachten we u eerder het programma, hieronder het spoorboekje van de activiteiten in Broekhuizenvorst en Tienray.

Kermis in Broekhuizenvorst:
In de feesttent in Broekhuizenvorst staan zaterdagavond de DJ's Fake Tits, Hou je Backstreetboys, Moagdcollective en Hitmaestro achter de draaitafels.

Na de brunch op zondag is de buhne gereserveerd voor de Vorster Connection, de band Hillstone en DJ Vince Smix. De kinderen kunnen vanaf 13:30 uur schminken, glittertattoos zetten en T-shirts pimpen. En natuurlijk is de rodeostier er ook.

Op maandag is de Seniorenmiddag en later die dag de Popquizzzzz met DJ Guido. Voor de kinderen is de uitreiking van de Kermis Kleurwedstrijd.

Kermis in Tienray:
OJC Gaellus organiseert dit weekend diverse activiteiten voor jong en oud.Dankzij prioriteitsgeld van de Dorpstafel is er dit jaar ook een stormbaan en een Sweeper.

Op zaterdag 13 juli is staat vanaf 19.30 uur staat Santosx en rond 22:00 uur de band Driven op de buhne in de feesttent aan de Bernadettelaan. Entreekaarten zijn hier te bestellen.

Zondag is de tent om 14.00 uur geopend met voor de allerkleinste is er een ballonnenclown, een optreden van de Ierse Singer-songwriter Andrew Reynolds en om 18.00 uur de band Spiet, Stoned & Frenz. Vanaf 21.00 uur is de EK finale te volgen op groot scherm.

Maandag 15 juli is er om 09:30 uur traditioneel kermisvissen en om 14:00 uur handboogschieten. Sanne Hesen zorgt deze middag voor de muzikale omlijsting in de feesttent bij OJC Gaellus in Tienray.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...