Ian uit Hegelsom doet oproep en zoekt een maatje om samen leuke dingen te doen

Ian (13) uit Hegelsom is op zoek naar een maatje om samen activiteiten te ondernemen, zoals wandelen, gamen of creatief bezig zijn. Ian woont met zijn ouders en zus in Hegelsom en heeft de ziekte van Duchenne, een spierziekte die zijn spierkracht beïnvloedt. Ook heeft hij een lichte verstandelijke beperking en kenmerken van autisme en ADHD.
Niels van Rens | 9 oktober 2024 10:52 | Aangepast op 9 oktober 2024 10:52
Ondanks zijn uitdagingen is Ian een vrolijke jongen met een ondeugende glimlach, die graag streken uithaalt, laten zijn ouders weten. Hij zoekt iemand die na school, 's avonds of in het weekend tijd heeft om met hem op pad te gaan of rustig samen te spelen. Hij houdt van filmpjes kijken op zijn iPad en vindt het leuk om creatief bezig te zijn. Wel is het belangrijk dat er een klik is, en dat zijn maatje rustig en geduldig is.

Snel vermoeid
Vanwege zijn ziekte kan Ian snel vermoeid raken en is hij soms afhankelijk van een rolstoel, vooral voor langere afstanden. Maar in zijn rolstoel laat hij je graag zien hoe snel hij kan gaan.

Contact
Lijkt het je leuk om Ian te leren kennen en samen tijd door te brengen? Neem dan contact op met zijn ouders. De tijden kunnen in overleg worden afgestemd. Voor meer informatie, mail dan naar maatje-ian@ziggo.nl

Meest gelezen

Auto op A73 ter hoogte van Horst van de weg geraakt

Jelle van de Steeg | 12 jul 2025 08:34

Lees ook

Wittenhorst start oefencampagne met gelijkspel

Wittenhorst en competitiegenoot EVV startten hun 1 e oefenwedstrijd ter voorbereiding op de competit...

Crisisnoodopvang Swolgen sluit de deuren

Per 1 januari 2026 sluit de opvang voor Oekraïense vluchtelingen in de oude basisschool in Swolgen.

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...