Hegelsom onderuit tegen tiental PEC’20

De thuiswedstrijd tegen PEC’20 (Panningen Egchel Combinatie) liep voor Hegelsom uit op een pijnlijke nederlaag. Een lange tijd gelijkopgaande wedstrijd werd vlak voor tijd toch nog verloren.
Eric Reijnders | 21 oktober 2024 09:49 | Aangepast op 21 oktober 2024 09:49
Wat het extra pijnlijk maakte, was het feit dat PEC’20 het laatste half uur met tien man speelde nadat Panningenaar Dion Cuijpers binnen twee minuten tweemaal geel ontving van de goed leidende scheidsrechter Thissen.

Aftrap van erelid Wim Keijsers
Voor aanvang van de wedstrijd werd de aftrap verricht door oud-voorzitter en erelid Wim Keijsers, die onlangs werd gehuldigd voor 60 jaar lidmaatschap van VV Hegelsom.

In de eerste helft waren de betere mogelijkheden nochtans voor Hegelsom geweest. PEC’20 ontsnapte aan een eigen doelpunt, en vlak voor rust waren het de vingertoppen van doelman Nelissen die Denny Bongers van scoren weerhielden.

Na de brilstand
Na de thee ging het spel aanvankelijk gelijk op maar na de rode kaart waren de betere kansen er ineens voor het in ondertal spelende PEC’20, dat vanuit de counter enkele malen gevaarlijk werd. In de 78e minuut redde Hegelsom-doelman Tom Alaerds nog knap in een één-tegen-één situatie, maar twee minuten voor het verstrijken van de reguliere speeltijd kon PEC’20 toch scoren vanuit een scrimmage na een afgeslagen hoekschop.

Met lange ballen naar voren probeerde Hegelsom nog een slotoffensief te ontwikkelen maar de Panningse verdediging hield stand en trok de 0-1 zege over de streep. Hierdoor staat Hegelsom nu één-na-laatste in de 3e klasse H met drie punten uit vijf wedstrijden.

Meest gelezen

Camper brandt volledig uit in Meterik

Jelle van de Steeg | 14 mei 2025 14:53

Fietser zwaargewond in Sevenum

Jelle van de Steeg | 14 mei 2025 08:56

Lees ook

Open dag Seta tafeltennisvereniging Sevenum

Vanwege het 65-jarige bestaan van de tafeltennisvereniging organiseert Seta uit Sevenum een open dag...

Open dag bij Hockeyclub Horst

Hockeyclub Horst viert dit jaar haar 60-jarig jubileum en dat wordt groots gevierd met een feestelij...

’t Beste Idee van Horst aan de Maas bij VTI in Horst

Op woensdag 4 juni presenteren jonge talenten uit Horst aan de Maas hun meest creatieve en innovatie...

Bus beschadigd bij aanrijding in Horst: eigenaar roept veroorzaker op zich te melden

In de nacht van zaterdag op zondag is bij de kruising van de Schoolstraat en de Molenstraat in Horst...

Limburg houdt buskaartjes betaalbaar ondanks kabinetsbezuinigingen

Gedeputeerde Jasper Kuntzelaers van Limburg heeft aangekondigd dat de provincie geen prijsverhoginge...

Vijfde editie G-debat in Horst aan de Maas

Op dinsdag 13 mei vindt in de raadzaal van gemeente Horst aan de Maas de vijfde editie van het Grote...