Gewelddadige inbraak bij 87-jarige vrouw in America

Een 87-jarige bewoonster van een woning in Aan de Brug in America is zaterdagmiddag het slachtoffer geworden van een gewelddadige inbraak. Een jongeman belde aan en beweerde dat er een lekkage was die hij in de keuken moest inspecteren. De bewoonster liet hem binnen en werd slachtoffer van geweld en inbraak.
Bregje Deckers | 21 mei 2024 15:57 | Aangepast op 21 mei 2024 15:57
Nadat de jongeman binnen was bleek er al snel dat er niets aan de hand was met de leidingen en toen de bewoonster dit aangaf, werd de jongeman hardhandig. Hij greep haar stevig bij de arm en dwong haar op haar knieën te gaan zitten, wat zij vanwege haar leeftijd en gezondheid niet kon. Ondertussen kwamen er meerdere mannen de woning binnen, die alle kamers doorzochten.

Vluchtauto
De bewoonster was doodsbang en voelde zich hulpeloos tegenover de inbrekers. Toen ze aangaf zich niet goed te voelen en naar buiten moest, probeerden de mannen haar nog tegen te houden. Ondanks dit verzet wist de bewoonster zich los te rukken en vluchtte naar de buurman voor hulp. De mannen, die doorhadden dat er versterking aankwam, renden de woning uit en stapten in een auto die al klaar stond om weg te rijden.

Waakzaamheid
De impact op de bewoonster en betrokkenen is enorm. De politie werd onmiddellijk gealarmeerd en is een onderzoek gestart om de daders te vinden en te arresteren. De politie roept bewoners op tot waakzaamheid en vraagt verdachte situaties onmiddellijk te melden. Daarnaast adviseren zij om onbekenden niet zomaar binnen te laten, vooral niet zonder afspraak. Mocht u soortgelijke situaties meemaken of iets verdachts zien, neem dan direct contact op met de politie via 112 of 0900-8844.

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...