Dertien jubilarissen gehuldigd bij Wittenhorst, Hay en Jan 70 jaar lid

Er zijn flink wat jubilarissen in het zonnetje gezet bij voetbalvereniging Wittenhorst in Horst. In totaal mochten dertien personen naar voren komen, waaronder Hay van Bergen en Jan Siebers die 70 jaar lid zijn.
Bart Nelissen | 27 oktober 2024 11:53 | Aangepast op 27 oktober 2024 11:53
Dit gebeurde tijdens de algemene ledenvergadering op 23 oktober.
Gé Peeters sprak de jubilarissen toe en dankte ze voor hun lange lidmaatschap voor Wittenhorst. Hieronder een overzicht van de jubilarissen.

Zo hebben Roel Thielen, Jarno Kleeven, Wouter Aerts, Dennis Stiphout, Bram Roefs en Niels van Gerven hun 25-jarig lidmaatschap mogen vieren. Daarnaast hebben Maik van Tilburg en Lei Schampers een mijlpaal bereikt van maar liefst 40 jaar lidmaatschap.

Twan van Osch, Jan Kleeven en Wiel Cox zijn dit jaar zelfs 50 jaar lid. Tot slot zijn Hay van Bergen en Jan Siebers maar liefst 70 jaar lid. Hun indrukwekkende loyaliteit en betrokkenheid vormen de basis van de vereniging.

Lees ook

Vijfde editie G-debat in Horst aan de Maas

Op dinsdag 13 mei vindt in de raadzaal van gemeente Horst aan de Maas de vijfde editie van het Grote...

Boomteelt Centrum Horst aan de Maas nodigt uit voor Treewalk op zondag 11 mei.

Op zondag 11 mei organiseert Boomteelt Centrum Horst aan de Maas de allereerste Treewalk, een laagdr...

TWC Oranje viert 50-jarig jubileum met sportief fietsevent

Dit jaar markeert een mijlpaal voor TWC Oranje uit Horst want de vereniging bestaat 50 jaar. Al een ...

Balletschool Horst danst 'Annie'

'It’s a hard knock life', 'The sun will come out tomorrow', 'Little Girls': enkele klassiekers uit d...

Weekmarkt Horst op andere locatie door kermis

De voorjaarskermis van Horst begint morgen en dat betekent dat het centrum van Horst is volgebouwd m...

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...