Caravan op zijkant op A73 tussen Horst en Grubbenvorst

Edward Media
Bij een ongeval op de A73 tussen Horst en Grubbenvorst heeft vrijdag kort na de middag een ongeval met een auto en een caravan plaatsgevonden.
Eric Reijnders | 19 juli 2024 13:27 | Aangepast op 19 juli 2024 13:27
De bestuurder van een auto met caravan raakte door onbekende oorzaak de macht over het stuur kwijt. De twee inzittenden konden zelf uit hun voertuig komen.

Het ongeval vond plaats in de richting van Venray richting Venlo ter hoogte van Horst.

Tijdelijk werd een weghelft afgesloten waardoor er een file van ruim 4 kilometer ontstond, wat voor een vertraging van ongeveer een half uur zorgde.
De brandweer heeft een gasfles uit de caravan veiliggesteld. Een berger sleept het geheel af.

Lees ook

Crisisnoodopvang Swolgen sluit de deuren

Per 1 januari 2026 sluit de opvang voor Oekraïense vluchtelingen in de oude basisschool in Swolgen.

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...