Buurt 'de Elsbeemden' in Horst viert 50-jarig bestaan

Feest in de Elsbeemden in Horst: de straat vierde zaterdag haar 50e verjaardag. Op het programma stond een feest voor de bewoners én de presentatie van een boek over hun straat.
Eric Reijnders | 25 augustus 2024 16:30 | Aangepast op 25 augustus 2024 16:30
Het gemeentebestuur van Horst had eind jaren 60 en begin 70 plannen om woningbouw toe te staan. Oud-burgemeesters Geurts en Steeghs keken naar uitbreiding in noordelijke richting. Na veel plannen en voorbereidingen werd in 1973 gestart met de bouw en in 1974 de eerste woningen bewoond.
Jubileumboek
Om dit heugelijke feit te vieren organiseerdem de buurtbewoners een jubileumfeest. Tijdens deze bijeenkomst kreeg wethouder Elbert Joosten het eerste exemplaat van het jubileumboek uitgereikt. In het boekje staan verhalen en gebeurtenissen van buurtbewoners uit de straat.

Lees ook

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...