Burgemeester Palmen wil voormalige gymzaal in Meterik kopen

Beeld: Intermakelaars
Burgemeester Ryan Palmen van Horst aan de Maas heeft plannen om de oude gymzaal en basisschool in Meterik te kopen. Dit gebouw staat te koop voor 210.000 euro op de website fundainbusiness.nl. Palmen wil er samen met zijn vriendin gaan wonen, zo meldt De Limburger.
Niels van Rens | 9 oktober 2024 08:44 | Aangepast op 9 oktober 2024 08:44
De gemeente Horst aan de Maas is de verkopende partij. De Limburger vraagt zich af of er sprake is van belangenverstrengeling. “Waarom zou ik als burgemeester niet mogen bieden op een pand in mijn eigen gemeente? Hoe kan ik anders ooit een huis kopen in Horst aan de Maas?"

Beoordelingscommissie
De burgemeester snapt dat er vragen zijn en heeft daarom een beoordelingscommissie voorgesteld die de biedingen gaat beoordelen. De gemeente kiest op basis van de plannen van de bieders een koper.

Als Palmen en zijn vriendin het winnende bod hebben, zal hij volgens de Gemeentewet toestemming voor de koop vragen aan de provincie.

Lees ook

Nondezuk uit Meterik winnaar bij CMC ALAIF

De 14e editie van CMC ALAIF heeft een overwinning opgeleverd voor Horst aan de Maas. Nondezuk uit Me...

Aantal verkeersongevallen opnieuw fors gestegen

In de gemeente Horst aan de Maas is het aantal geregistreerde verkeersongevallen vorig jaar opnieuw ...

Dreumels hannesse op het ijs: 'D'n Hannes 2024' binnenkort opnieuw uitgereikt tegenover groter publiek

'D'n Hannes 2024' wordt op zaterdag 20 december uitgereikt op de ijsbaan in Horst. Deze ludieke onde...

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...