Brandweerklassieker: kat in boom

Ter illustratie
De brandweer van Meerlo werd zondagmorgen opgetrommeld voor iets wat het korps zelf een 'brandweerklassieker' noemt: een kat in een boom.
Eric Reijnders | 6 oktober 2024 16:00 | Aangepast op 6 oktober 2024 16:00
In de Van Lyndenstraat in Blitterswijck zat op zo'n zes meter hoogte een kat in een boom. Het onfortuinlijke beestje zat al meer dan 24 uur op dezelfde plek.
De kat was naar boven geklommen maar durfde niet meer naar beneden. Buurtbewoners hebben contact opgenomen met het korps in Meerlo. Zij zijn met een lange ladder boven in de boom geklommen en hebben het onderkoelde en hongerige dier weer veilig naar beneden gebracht.

Meest gelezen

Hitteplan vanaf zondag actief Limburg en Noord-Brabant

Jelle van de Steeg | 27 jun 2025 13:34

Bedrijfsongeval met gevaarlijke stof in Horst

Jelle van de Steeg | 30 jun 2025 11:17

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...