De zestigste prins van America is Rudy. Samen met zijn adjudanten Tom en Jan is hij deze carnaval heerser van ‘t Turftreiërsriêk.
Jelle van de Steeg | 4 oktober 2026 18:12
Jelle van de Steeg | 2 oktober 2026 15:31
Jelle van de Steeg | 27 september 2026 20:16
Reportage
Even naar de huisarts, de winkel of op bezoek: AutoMaatje helpt mensen die daar niet zelfstandig meer kunnen komen. In Sevenum is het initiatief al vijf jaar actief, terwijl het in Horst donderdagmiddag werd afgetrapt.
Geen gewone training woensdagavond bij Wittenhorst: coaches van onder meer VVV-Venlo, PSV en Roda JC stonden er samen met voetballers met een beperking op het veld. Het was onderdeel van Coaches on Tour, een initiatief van de KNVB.
Nieuws
Horst krijgt een tweede vaste spellenavond. Op vrijdag 30 oktober opent in Openbaar Kindcentrum Weisterbeek een nieuwe locatie van Spellenavond Limburg.
De uit Kronenberg afkomstige trainer René Hoogers neemt na dit seizoen afscheid als hoofdtrainer van VV Helden. Na drie seizoenen komt er op die manier een einde aan de samenwerking.
MooiHaar en Francis uit Horst behoren tot de drie finalisten voor de ANKO Ondernemersaward 2026. Daarmee maken twee Horster kappers kans op de titel 'Ondernemer van het Jaar'.
Niet meer beter worden betekent niet dat de zorg stopt. Palliatieve zorg richt zich juist op de kwaliteit van leven wanneer genezing niet meer mogelijk is. Tijdens de Week van de Palliatieve Zorg vraagt VieCuri extra aandacht voor wat patiënten en hun naasten in die fase nodig hebben.