Meer dan 1000 boetes uitgedeeld bij illegale carmeeting in Horst

Bij de illegale carmeeting werden meer dan 1000 boetes uitgedeeld Edward-Media
Bij de illegale carmeeting in Horst en Maasbree vrijdagavond zijn meer dan 1000 boetes uitgedeeld. Ze werden gegeven voor samenscholing en het veroorzaken van overlast.
Jelle van de Steeg | 1 november 2025 17:01 | Aangepast op 1 november 2025 17:01
Dat schrijft L1.

Nepvuurwapen

Vanochtend werd al bekend dat er een nepvuurwapen in beslag werd genomen. Daar is een Duitse man voor aangehouden.

500 auto's
Bij de carmeeting kwamen zo'n 500 auto's samen op het parkeerterrein aan de Witveldweg. Het betrof vooral auto's uit Duitsland. Bij de meeting werd vuurwerk afgestoken en donuts gedraaid. De politie sloot alle toegangswegen af en liet de voertuigen één voor één vertrekken nadat zij waren bekeurd.

Maasbree
Ook in Maasbree ontstond overlast nadat later op de avond zo'n 400 auto's zich verzamelden. Een auto reed zelfs door het hek van een camping. De politie deelde ook daar weer tientallen boetes uit.

Meest gelezen

Corruptieaffaire raakt Horst aan de Maas: wat is er gebeurd?

Jelle van de Steeg | 21 jan 2026 13:04

Leef presenteert kieslijst met 50 namen

Jelle van de Steeg | 19 jan 2026 13:44

Lees ook

Nondezuk uit Meterik winnaar bij CMC ALAIF

De 14e editie van CMC ALAIF heeft een overwinning opgeleverd voor Horst aan de Maas. Nondezuk uit Me...

Aantal verkeersongevallen opnieuw fors gestegen

In de gemeente Horst aan de Maas is het aantal geregistreerde verkeersongevallen vorig jaar opnieuw ...

Dreumels hannesse op het ijs: 'D'n Hannes 2024' binnenkort opnieuw uitgereikt tegenover groter publiek

'D'n Hannes 2024' wordt op zaterdag 20 december uitgereikt op de ijsbaan in Horst. Deze ludieke onde...

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...