Burgemeester Ryan Palmen kijkt vooruit in 2025

Afgelopen vrijdagavond vond de nieuwjaarsreceptie van gemeente Horst aan de Maas plaats. Dat gebeurde in en rondom Museum de Locht met onder andere muziek en een nieuwjaarsconference.
Jelle van de Steeg | 6 januari 2025 13:26 | Aangepast op 6 januari 2025 13:26
Zoals gebruikelijk opende burgemeester Ryan Palmen de avond met zijn nieuwjaarstoespraak. Hij werd daarin begeleid door filmpjes waarop met inwoners werd terug- en vooruitgeblikt op het vorige en komende jaar.

Het Borrelt
Aan de nieuwjaarsreceptie hing het thema ‘t Borrelt. “Wij hebben dat thema gekozen omdat we niet kunnen ontkennen dat er in de samenleving wel iets aan de hand is. Het borrelt, het schuurt ook af en toe,” vertelt Palmen daarover. “Tegelijkertijd borrelt het ook van de energie om er iets van te maken.”

Scholenbouw
In een eerder gesprek met Omroep Horst aan de Maas vertelde Palmen over dingen die reeds in gang zijn gezet en komend jaar uitgevoerd gaan worden. “Alleen al als ik kijk naar scholenbouw,” zegt Palmen gevraagd naar voorbeelden. “Als je ziet wat wij komend jaar echt in de steigers gaan zetten als het gaat om vernieuwing van onderwijsaccommodaties. Dat wordt wel echt zichtbaar en merkbaar.”

Meest gelezen

Bedrijfsongeval op Horsterweg in Lottum

Eric Reijnders | 31 okt 2025 14:43

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...