Horst
Terug

Terugkijken: De Sportzomer met Tom Daemen en Harrie Gommans

6308b153e0f68597803f6a27861ad7f1.jpg

In een nieuwe uitzending van De Sportzomer blikken de gasten terug en vooruit op de wedstrijden van het Nederlands elftal op het EK Voetbal. Ook wordt het voetbal in de regio besproken.

Youri Buis |  | Aangepast op
Aan tafel bij Pascal Meyer en Roy Simons schuift deze aflevering Ron van den Bekerom aan. Per 1 augustus neemt hij afscheid als algemeen manager bij Helmond Sport, waar hij sinds begin 2023 werkzaam is. Eerder werkte hij bij VVV-Venlo, Fortuna Sittard en Roda JC. Ook was hij voorzitter van RKSV Wittenhorst.

Over de commerciële kant van voetbal komt Tom Daemen vertellen. Na zijn spelerscarrière bij onder meer Fortuna Sittard, MVV Maastricht, NEC en Go Ahead Eagles besloot hij zich te richten op de commercie. De voormalig middenvelder werd commercieel manager bij MVV en is dat sinds 2023 bij Fortuna Sittard, de club waar hij zijn spelerscarrière begon.

Daemen is niet de enige voormalig profvoetballer aan tafel. Ook Harrie Gommans schuift aan. De oud-aanvaller kwam als speler uit voor onder meer Fortuna Sittard, MVV, Excelsior Rotterdam, Vitesse, Roda JC en De Graafschap. Inmiddels is hij trainer en verruilde UNA uit Veldhoven eind vorig jaar voor Wittenhorst. Zondag start hij met zijn team aan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.

En verder…
Verslaggever Sandor Daniëls peilt in deze vierde aflevering de oranjekoorts bij café De Vangrail in Meijel. Daar moedigden tientallen supporters het Nederlands elftal aan in de achtste finales van het EK tegen Roemenië (0-3 winst). Er is ook weer een nieuwe editie van wasmachine schieten. Dit keer nemen de hoofdredacteuren van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas het tegen elkaar op.

De Sportzomer is een wekelijks programma van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas dat gaat over voetbal. Het programma wordt elke donderdag uitgezonden.

Lees ook

horst.png

WOZ-waarde in Horst aan de Maas met 11,7 procent gestegen

De WOZ-waarde in Horst aan de Maas is dit jaar gestegen met 11,7 procent. Gemiddeld is de WOZ-waarde van woningen in Nederland ten opzichte van 2025 met 10,6 procent gestegen.

Envases-4.jpg

Agenda

Twee bedrijven in Horst aan de Maas openen deuren tijdens Dag van de Maakindustrie

Twee bedrijven uit Horst aan de Maas nemen op 22 maart deel aan de Dag van de Maakindustrie. Productiebedrijven openen speciaal op deze dag de deuren voor publiek om te laten zien wat er gebeurt.

clevers tienray Daan Peters.jpg

IJssalon Tienray heropent na brand bij buren: ‘We zijn er klaar voor’

Met het lenteweer in aantocht maakt Ijssalon Clevers in Tienray zich op voor de start van het nieuwe seizoen. Dat is dit jaar bijzonder, want in december brak er brand uit bij de naastgelegen cafetaria en kroeg. Hoewel het vuur niet in de ijssalon woedde, was de impact merkbaar.

walhalla rabobank 2.jpeg

OJC Walhalla ontvangt 5.000 euro steun via Rabo Young Impact

OJC Walhalla in Sevenum heeft 5.000 euro ontvangen van de Rabobank. Dat geld komt voort uit de Rabo Young Impact Support, een speciaal project van de bank.

Edward-media, veerpont

Meerdere veerponten uit de vaart door hoogwater van de Maas

De veerponten bij Broekhuizen en Lottum zijn uit de vaart genomen vanwege het snel stijgende water van de Maas. Door het hoogwater en de sterke stroming is het volgens het veerbedrijf niet verantwoord om deze veerdiensten in bedrijf te houden.

sill craenmehr endometriose.jpeg

Interview

Praatgroepen moeten vrouwen met endometriose samenbrengen: 'Lotgenoten hebben aan een half woord al voldoende'

Synthese, Lotgenoten Horst en BiblioNu slaan de handen ineen om vrouwen met endometriose samen te brengen. Sill Craenmehr uit Meterik lijdt aan de ziekte die alleen vrouwen treft en nam het initiatief voor een lezing bij de bibliotheek.