De Technische Commissie van SV Oxalis verlengen de samenwerking met trainer/coach Kocher Majid voor het in seizoen 2025-2026.
Jaer Mertens | 28 oktober 2026 11:45
Jaer Mertens | 3 november 2026 12:03
Jelle van de Steeg | 29 oktober 2026 09:00
112
De voetganger werd geraakt door een auto die de parkeerplaats bij de Bosschekampstraat op probeerde te draaien. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Reportage
Jan Aerdts is al zolang hij zich kan herinneren groot fan van dialectgroep Rowwen Hèze. Die passie bracht hem ook een nieuwe verantwoordelijkheid: sinds 2000 regelt hij bussen voor muziekliefhebbers uit Velden en Lomm, zodat zij van en naar het Slotconcert in America kunnen reizen.
Nieuws
Bibliotheek Horst aan de Maas heeft donderdag naast de prijs voor de beste bibliotheek van Nederland gegrepen. De prijs ging bij de uitreiking in Haarlem naar de bibliotheek van Oss.
Op de dag van zijn veertigste verjaardag startte Sevenummer Adrian Kostera aan zijn nieuwste fysieke uitdaging. In de duizend dagen tussen september 2026 en juni 2029 wil hij iedere dag een marathon rennen. Vandaag rende hij alweer zijn 58ste marathon op een rij.
Televisie
In de nieuwste aflevering van Studio Gasthoês is Nard Reijnders uit Broekhuizenvorst te gast. Hij vertelt er over het verzetsverleden van zijn vader Toon Reijnders, een verhaal dat hij pas echt leerde kennen na Toon's overlijden door oude schriften, kaarten en cassettebandjes.
Drie auto's zijn donderdagochtend met elkaar in botsing gekomen op de Midden Peelweg in America. Twee personen zijn naar het ziekenhuis gebracht.