Sevenumse winnaar bij eerste lustrum Jumping Zaerum

Teun Vestjens uit Sevenum heeft zaterdagavond Jumping Zaerum gewonnen werd met haar paard ‘Geste rosa c’. Sanne Thijssen uit Sevenum werd tweede en Niels Kersten uit Egchel derde.
Bart Nelissen | 10 augustus 2024 22:06 | Aangepast op 10 augustus 2024 22:06
Op een vol Raadhuisplein in Sevenum genoten duizenden bezoekers van het paardenevenement.
Twaalf ruiters stonden aan de start van de masters, waaronder Niels Kersten, Sanne Thijssen en Mel Thijssen. Ook Joni Vollenberg deed mee. De oud-winnaar van Jumping Zaerum viel na de eerste ronde al af. Vestjens bleef tot aan het einde van het toernooi foutloos. Vierde werd Mel Thijssen.

Wedstrijden
Jumping Zaerum vond vrijdag en zaterdag plaats in het centrum van Sevenum. Op de piste in het hartje van Sevenum waren er de hele dag demonstraties en wedstrijden. Ook werd Maikel van der Vleuten gehuldigd. De ruiter won vorige week brons in de olympische springfinale. De vijfde editie van Jumping Zaerum werd vrijdagavond afgetrapt met ‘Horses in Symphony’, waarbij muziek en paardensport werd gecombineerd.

Lees ook

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...