Horst
Terug

Voorjaarsconcert mannenkoor Die Sevensanghers

d926b41719ce987247c4f647b7492231

Op zondag 13 april organiseert mannenkoor Die Sevensanghers uit Sevenum een voorjaarsconcert. Dit concert vindt plaats in De Wingerd in Sevenum.

Redactie |  | Aangepast op
Het Sevenumse mannenkoor bestaat dit jaar 64 jaar en organiseert jaarlijks een voor- en najaarsconcert. Dit keer treden naast het mannenkoor ook shantygroep De Maashave uit Grubbenvorst en enkele dansgroepen van gym- en turnvereniging Hosema op.

Shantygroep 'De Maashave' is Limburgs eerste shantykoor. Als voornaamste doelstelling kan genoemd worden: Het met veel plezier zingen van shanties en zeemansliederen, om daarmee het publiek veel 'gepekeld' luisterplezier te geven.

De melodieën werken zeer aanstekelijk en zijn eenvoudig mee te zingen, en dat heeft zeker zijn uitwerking op het luisterend publiek!
31d0eec0bc503ca2c7d3afc870b663fb
Dansgroepen
Daarnaast kan er genoten worden van een spetterend optreden van twee dansgroepen van Hosema. Hosema is de gym- en turnvereniging in Horst aan de Maas. Zij biedt lessen voor peuters, kleuters, turnen, freerunning en dans. Hosema heeft gekozen voor de dansrichting Streetdance. Dit is de verzamelnaam voor verschillende dansstijlen.

Streetdance is ooit ontstaan in battle vorm in de straten van New York. Hosema heeft binnen de vorm Streetdance gekozen voor de dansstijl 'Showdance'. Bij de groepen Stars en Moves staat het plezier in dansen voorop. Zij zullen ons dit laten zien in hun show die zij twee keer zullen opvoeren onder leiding van Maud Hoeijmakers.
e0db2ec3689c966eab188b9a03fd82a7

Lees ook

wittenhorst deurne

Voetbal

Wittenhorst blijft sterke oefenreeks met winst op Deurne voortzetten

Wittenhorst heeft zondag de vijfde oefenwedstrijd in de voorbereiding winnend afgesloten. Op eigen veld was het met 3-1 te sterk voor eersteklasser SV Deurne.

streetview peelheideweg 10

Nieuws

Tien jaar langer huisvesting aan Peelheideweg voor maximaal 360 arbeidsmigranten

De bestaande huisvestingslocatie aan de Peelheideweg in America mag de komende tien jaar openblijven. Het college geeft toestemming voor maximaal 360 arbeidsmigranten, zestig meer dan er nu worden gehuisvest.

auto sevenum

112

Automobilist ramt lantaarnpaal omver in Sevenum

Een automobilist heeft zaterdagavond in Sevenum een lantaarnpaal geramd. Dat gebeurde op de Zadelmakerstraat waarbij de lantaarnpaal uit de grond kwam.

sem huizenaar

Nieuws

Sem Huizenaar wint Drotech Masters Jumping Zaerum

Sem Huizenaar heeft zaterdagavond de Drotech Masters Jumping Zaerum gewonnen. De grote prijs was het einde van een dag vol springwedstrijden en shows op het Raadhuisplein in Sevenum.

jumping zaerum 2026

Televisie

Kijk live mee naar de zevende editie van Jumping Zaerum

Kijk vanmiddag live mee naar Jumping Zaerum. Via televisie en livestream zijn de verschillende springwedstrijden, shows en het hoogtepunt de Drotech Masters op het Raadhuisplein te volgen.

blauwalg

Nieuws

Waterschap waarschuwt voor blauwalg en botulisme door aanhoudende warmte

Bij het Waterschap Limburg komen steeds meer meldingen binnen van dode dieren in zogenaamd oppervlaktewater. Dit kan mogelijk wijzen op botulisme. Ook wordt steeds vaker blauwalg waargenomen in het water.