Quilt Art in De Kantfabriek

Path on yellow Yael David-Cohen
Quilt Art is een exposerende groep van 16 textielkunstenaars uit Europa en de Verenigde Staten, die in 1985 werd opgericht. De groep organiseert regelmatig tentoonstellingen, die internationaal toeren.
Redactie | 17 januari 2025 07:50 | Aangepast op 17 januari 2025 07:50
De kunstenaars streven ernaar hun unieke reputatie op gebied van expressiviteit en kwaliteit van vakmanschap te behouden. Ieder lid heeft zijn eigen aanpak en daardoor is hun werk divers en dynamisch.

Als individuele kunstenaars exposeren ze ook op internationaal gejureerde en gecureerde textielbeurzen. Hun werken hangen vooral in openbare en particuliere collecties. Bovendien zijn een aantal van hen bekende auteurs en docenten.

Première in Horst
Deze zal aanstaande zondag, 19 januari, in première gaan in Museum de Kantfabriek in Horst en zal daarna in andere landen te zien zijn.

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...