Horst
Terug

Nog twee voorstellingen in De Kapel!

8d4e0c4add7e310c09ed51b4cbac6daf.jpg

Deze maand zijn er nog twee mooie en zeer verschillende voorstellingen te zien in de kapel van ’t Gasthoês, voor de culturele fijnproevers!

Redactie |  | Aangepast op
Op 23 maart is Limburgse sopraan Fenna Ograjensek te gast, die samen met pianist Robert Weirauch een verrassend muzikaal programma brengt over verleiding: ‘Onweerstaanbaar’. En op woensdag 26 maart is theatermaker en taalkunstenaar Farida Laan te zien met haar voorstelling ‘Zakkenwassers’.

Sopraan Fenna Ograjensek is een veelgevraagd èn veelzijdige zangeres, die bekend staat om haar warme stemgeluid. Samen met pianist Robert Weirauch neemt ze het publiek in hun voorstelling ‘Onweerstaanbaar’ mee langs de verleidingen uit het klassieke repertoire, maar kunnen ze zelf ook de verleiding niet weerstaan om repertoire te laten horen dat ze éigenlijk niet mogen laten horen!

Onweerstaanbaar dus, op zondag 23 maart om 11.00 uur in de kapel van ’t Gasthoês.
bb026616cc3d10b831cdd07391ef05d9.jpg
Farida Laan was lange tijd tekenaar en cartoonist, totdat het stilstaande karakter van papier en de beslotenheid van haar atelier haar de keel uit begon te hangen. Ze gooide het over een andere boeg en brengt haar absurdistische wereld nu naar het podium, in taal en beweging. Ze won in 2021 op het Amsterdams Kleinkunst Festival de aanmoedigingsprijs.

In Zakkenwassers vertelt Laan over haar straat. Een straat vol met Zakkenwassers. Wie klopt er aan de deur? En met welk stil verlangen? Een grootstedelijke patatbakker, een op drift geraakte kapster, een idealistisch handwerkcollectief, de leegte? Het universum van Farida Laan is absurdistisch en magisch. Het zal je duizelen maar ook zeker opkikkeren!

Haar voorstelling is op woensdag 26 maart om 20.15 uur te zien in de kapel van ’t Gasthoês.

Kaarten zijn te koop via de website van Kukeleku en ’t Gasthoês.

Lees ook

gemeentehuis horst.jpg

Partijen in laatste fase richting bestuursakkoord Horst aan de Maas

De afrondende fase is aangebroken van de gesprekken over een nieuw bestuursakkoord voor Horst aan de Maas voor de formerende partijen CDA, Leef, Essentie en VVD.

america.jpg

Forse schade en gewonde bij ongeluk op Middenpeelweg

Bij een botsing tussen twee auto's op de Middenpeelweg ter hoogte van America is zaterdagmiddag één gewonde geraakt.

hot summer.jpg

De politie waarschuwt: let extra op dieren tijdens warme dagen

De politie roept mensen op om dit weekend extra alert te zijn op dieren nu de temperaturen flink stijgen. Vooral huisdieren, paarden, weidedieren en wilde dieren kunnen last krijgen van de plotselinge warmte.

koe in sloot.jpeg

Brandweer haalt koe uit sloot aan Broekhuizerweg in Lottum

De brandweer is op zaterdagochtend uitgerukt naar de Broekhuizerweg in het buitengebied van Lottum nadat wandelaars een koe in een natte sloot hadden aangetroffen. Het dier kon niet zelfstandig uit de modderige sloot komen.

week van het nieuws, jip gubbels

Jip Gubbels voor één dag verslaggever: 'De bibliotheek is meer dan alleen boeken'

Hoe ontstaat nieuws eigenlijk? En wat doet een journalist precies? Tijdens de landelijke Week van het Nieuws kregen jongeren in heel Nederland de kans om dat zelf te ervaren. Voor één dag liep Jip Gubbels mee met de redactie van Omroep Horst aan de Maas en maakte hij een reportage over een opvallende actie van BiblioNu: jongeren die met stoepkrijt-sjablonen door de dorpen trokken om aandacht te vragen voor digitale vaardigheden.

pexels-annaelle-quionquion-2652658-15279862.jpg

Agenda

Museum de Locht en holistisch centrum Leef slaan handen weer ineen

Deze zomer slaan Museum de Locht en holistisch centrum Leef de handen weer ineen. Samen organiseren ze in juni een Midzomerfair.