Horst
Terug

Mat Thuijls Schutterskoning St. Jan Grubbenvorst

26fa08803ebff5eb23cf8f6cc30dc0b6

Mat Thuijls is zondag tot nieuwe koning van Schutterij St. Jan uit Grubbenvorst gekroond. Met wat hulp van de wind wist hij de goede plek te "raken" en dat zonder schot te lossen.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Afgelopen weekend vierde de Grubbenvorster schutterij haar 125-jarig jubileum.

Huidig Koning Davy van Geffen zou zich voor het 3e jaar opeenvolgend tot koning kunnen schieten, maar daar stak Mat Thuijls een stokje voor. Daarmee was de kans voor van Geffen om zich na drie overwinningen als Koning voortaan Keizer te mogen noemen, verkeken.

Thuijls werd in het bijzijn van veel bezoekers, schuttersvrienden, zijn dochter Shirley en de hulp van "een zuchtje wind" de nieuwe Koning van de jubilerende vereniging.

Jeugdkoningin
Voor de jeugd (8 t/m 14 jaar) was er weer de strijd wie de jeugdvogel neer zou halen. Mylan ven Berkel bleek in het bezit van een scherp oog en stalen zenuwen, want zij schoot met de luchtbuks de vogel neer. Zij mag zich voor het komende jaar Jeugdkoningin van Schutterij St. Jan noemen.
080975fe58c472c9a426bffe8ecc0874