Horst
Terug

Leo van Megen 68e Prins van CV de Krey

a8f3ee6074f6a40bfd475d8e770d88d8

Tijdens het Prinsenbal in Broekhuizen is Leo van Megen vrijdagavond uitgeroepen tot de 68e Prins van CV de Krey

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Prins Leo is getrouwd met Marianne. Het paar heeft twee dochters, Lize en Milou.

In het dagelijks leven werkt Leo bij KaFra Housing. In zijn vrije tijd is hij actief op de golfbaan of als slagwerker bij Fanfare St. Nicolaas Broekhuizen en Fanfare Monte Corona Kronenberg & Evertsoord. Zijn Prinses Marianne werkt in het speciaal onderwijs.

Adjudant Leon is de partner van Hanneke en samen hebben zij twee dochters, Lotte en Floor. Leon werkt bij Kekkilä-BVB en is, net als Prins Leo, lid van Fanfare St. Nicolaas Broekhuizen.

Prins Leo I, Prinses Marianne, Adjudant Leon en Hanneke houden receptie op zondag 2 februari 2025, vanaf 14:11 uur in het Kreyenest, Brouwershuis in Broekhuizen.

Lees ook

20261006-meester jesper foto-2

Reportage

Populaire TikTok-leraar Meester Jesper presenteert boek in Toverland: ‘Zelf privé lees ik weinig’

Attractiepark Toverland speelt in een belangrijke rol in het nieuwe boek van Meester Jesper, bekend van TikTok. Afgelopen zondag signeerde hij boeken in de schaduw van de achtbanen, tot groot plezier van de toegestroomde kinderen.

bushaltes horst

Nieuws

Aantal bushaltes in Horst aan de Maas daalt met vier in zes jaar

Het aantal bushaltes in Horst aan de Maas is in zes jaar tijd met vier afgenomen. Daarmee volgt de gemeente niet de provinciale trend: Limburg kreeg er in dezelfde periode juist bushaltes bij, terwijl landelijk het aantal haltes daalde.

Voetbal veld

Nieuws

Proftrainers komen naar Wittenhorst voor Coaches on Tour

Op sportpark van Wittenhorst in Horst komen woensdag 7 oktober trainers en coaches uit het betaald voetbal samen. Van 17.00 tot 20.00 uur is de club één van de zes locaties in Nederland waar het landelijke Coaches on Tour wordt georganiseerd.

pomp melderslo

Reportage

Gerestaureerde Lambertusplein-pomp onthuld: 'Ruim een jaar geduurd'

Bij Museum De Locht is zondag de gerestaureerde pomp die voorheen op het Lambertusplein in Horst stond onthuld. De feestelijke opening werd gedaan samen met de groep vrijwilligers die de restauratie verzorgde.

opel treffen meerlo

Reportage

Opel-liefhebbers verzamelen zich in Meerlo: 'Het zit in je hart, een stukje van je leven'

Liefhebbers van het Duitse automerk Opel verzamelden zich zondag in Meerlo. Bij Manege Megelsum stonden meer dan 210 voertuigen, variërend van kleur en formaat tot vermogen en bouwjaar.

Voetbal

Voetbal

Melderslo boekt eerste zege van het seizoen tegen Kronenberg

SV Melderslo heeft zondag de eerste overwinning van het seizoen geboekt. Op sportpark De Merel werd Kronenberg met 1-3 verslagen. De wedstrijd werd vanwege veldproblemen bij Kronenberg omgedraaid en daardoor in Melderslo gespeeld.