Horst
Terug

Jazzconcert op zondagochtend

7056cbce99d95e5022b922655228de13

Onder de noemer ‘De Kapel In!’ programmeert Kukeleku in samenwerking met de bibliotheek klassieke muziek, jazz en kleinkunst in de prachtige kapel van ’t Gasthoês.

Redactie |  | Aangepast op
Op zondag 3 november om 11.00 uur staan goede vrienden, collega’s en topmusici Vincent Houdijk en Maik van de Groes op het podium van de kapel, met een concert waarin de klanken van vibrafoon, saxofoon en zang samensmelten.

Vincent Houdijk specialiseerde zich tijdens zijn studie aan het conservatorium in de vibrafoon en werd in 2016 uitgeroepen tot Meest Veelbelovend Jazz Talent van Nederland. Hij is een van de weinige vibrafonisten die ons land kent en heeft een uitgesproken stijl. Hij is bandleider van VinnieVibes en speelde met onder meer Ravi Coltrane, Sean Jones, Eric Vloeimans, Lucas & Arthur Jussen en het Metropole Orkest.

Maik van de Groes studeerde zowel klassiek als jazz saxofoon, en volgde zanglessen aan het conservatorium. Hij is als saxofonist verbonden aan het Orkest Koninklijke Marechaussee en het Nederlands Douane Orkest, waarmee hij regelmatig optreedt in binnen- en buitenland. Daarbij wisselt hij de saxofoon regelmatig in voor de microfoon. Afgelopen jaar mocht hij de zang en presentatie voor zijn rekening nemen tijdens het Veteranendag concert op het Malieveld.

Een eigen programma
Deze goede vrienden, collega’s en topmusici spelen niet voor het eerst samen, maar staan wel voor het eerst met hun eigen programma op het podium. Dit bijzondere duo zal op 3 november 2024 een programma spelen waarbij ze een mix brengen van bekende jazz standards en eigen composities, zangnummers van oa Gregory Porter en Michael Bublé, en wereldmuziek.

Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van Kukeleku en ’t Gasthoês.

Lees ook

netcongestie

Nieuws

Minder ruimte op stroomnet dan verwacht, woningbouw mogelijk vertraagd

De ruimte op het elektriciteitsnet in Horst aan de Maas blijkt veel beperkter dan eerder werd verwacht. Daardoor kunnen woningbouwprojecten, bedrijfsontwikkelingen en maatschappelijke voorzieningen vertraging oplopen.

handicap

Nieuws

Bijeenkomst in Sevenum moet gemeente toegankelijker maken voor iedereen

Inwoners met een beperking kunnen maandag 26 oktober hun ervaringen en wensen delen in de Wingerd in Sevenum. Centraal staat hoe de gemeente toegankelijker en inclusiever kan worden, waarbij inwoners delen welke drempels zij ervaren en welke veranderingen nodig zijn om iedereen volwaardig mee te laten doen.

20261022-trekvogels 2

Reportage - Lichtvervuiling #1

Trekvogels verstrooid en verzwakt door lichtvervuiling: ‘Kost heel veel energie’

Wanneer de meeste mensen hun ogen sluiten om te slapen, gaat er voor sommige dieren juist een wereld open. Dat geldt ook voor de trekvogels die dit najaar op weg zijn naar hun overwinteringsgebied. Veel vogels vliegen ook gedurende de nacht, maar door lichtvervuiling zullen niet alle vogels hun bestemming bereiken.

ricardo muller

Televisie

Ricardo Muller van BiblioNu in Studio Gasthoês over de nominatie 'Beste bibliotheek van Nederland'

In de nieuwste aflevering van Studio Gasthoês is Ricardo Muller te gast. Muller is teamleider bij BiblioNu en vertelt over het succes van de bibliotheek, de nominatie tot beste bibliotheek van Nederland, laaggeletterdheid en de toekomst van de bibliotheek.

Arriva bus

Nieuws

Staking van streekvervoer op donderdag van de baan

De staking bij Arriva die voor donderdag was aangekondigd is van de baan. Werkgevers van het streekvervoer gaan opnieuw in gesprek met vakbonden over een nieuwe cao.

php

Nieuws

Beveiligingslek raakt ook gemeente: gemeentelijke informatie tijdelijk onbereikbaar

Door een ernstig beveiligingslek zijn de systemen van Notubiz tijdelijk offline gehaald, een systeem waarmee in Nederland honderd gemeenten vergaderen waaronder ook Horst aan de Maas. Daardoor zijn gemeentelijke raadsinformatiebrieven (RIB's) en andere documenten momenteel niet te bekijken.