Harmonieën Grubbenvorst en Lottum op Caldenbroich Music Night 2025

De harmonieën van St. Joseph Grubbenvorst en Koninklijke Harmonie Lottum zullen in november van dit jaar de Caldenbroich Music Night opvoeren, dat in 2025 voor de tiende keer plaatsvindt.
Eric Reijnders | 12 mei 2025 11:26 | Aangepast op 12 mei 2025 11:26
Door de combinatie van beide dorpen ontstaat één groot orkest, aangevuld met een combo, zangers en zangeressen.

Van sporthal naar concertzaal
Onder leiding van dirigent Wout Claessens zullen ongeveer 80 muzikanten uit de twee Maasdorpen een avondvullend programma presenteren met muziek uit verschillende genres en speciaal gearrangeerde stukken. De sporthal in Grubbenvorst wordt een concertzaal met geavanceerd licht en geluid.

Eén muziekvereniging
De samenwerking tussen de harmonieën is de afgelopen jaren steeds hechter geworden. Sinds 2022 spelen de twee orkesten voor het eerst gezamenlijk, en in 2024 werd er een gezamenlijke play-inn georganiseerd.

De komende editie van de Caldenbroich Music Night is dan ook niet alleen een muzikaal hoogtepunt, maar ook een belangrijke stap richting het groeien naar één gezamenlijke muziekvereniging, ondersteund door Stichting Klankkleur Limburg en de gemeente Horst aan de Maas. De besturen van de muziekverenigingen zien veel potentie in deze samenwerking.

De kaartverkoop voor Caldenbroich Music Night 2025 start binnenkort.

Meest gelezen

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

De redactie | 31 mei 2025 22:12

A73 enkele nachten afgesloten voor onderhoud

Eric Reijnders | 30 mei 2025 13:00

Steekpartij na ruzie op De Schatberg in Sevenum

Jelle van de Steeg | 26 mei 2025 19:26

Lees ook

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...

Themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. Vanaf m...

Grubbenvorster Mannenkoor geeft lenteconcert

Het Grubbenvorster Mannenkoor onder leiding van Oksana Bos-Baljva geeft op zaterdag 24 mei een Lente...

Open dag Seta tafeltennisvereniging Sevenum

Vanwege het 65-jarige bestaan van de tafeltennisvereniging organiseert Seta uit Sevenum een open dag...

Open dag bij Hockeyclub Horst

Hockeyclub Horst viert dit jaar haar 60-jarig jubileum en dat wordt groots gevierd met een feestelij...