Horst
Terug

Goede resultaten op Peeltoernooi van zes orkesten uit Horst aan de Maas

1f043bea52168a7181c8af7a7b361c39.jpg

Zes blaasorkesten uit Horst aan de Maas wisten afgelopen weekend goede resultaten te behalen tijdens de 56e editie van het Peeltoernooi in Meijel. De fanfares van Broekhuizen en Meterik wisten het hoogst haalbare predikaat 'Zeer Goed' te behalen.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Het Peeltoernooi is een evenement waar orkesten beoordeeld worden door een jury en een predikaat krijgen. Dit jaar was het jurylid voor de blaasorkesten Frenk Rouschop. Vorig weekend waren tijdens het Peeltoernooi slagwerkorkesten te horen, maar daar deden geen orkesten uit Horst aan de Maas aan mee.

Resultaten
De fanfare uit Broekhuizenvorst en Ooyen wisten op zaterdag het predikaat 'Goed' te behalen met hun dirigent Geert Schrijvers in de derde divisie. Op zondag was het de beurt aan de andere vijf orkesten en werd er door Muziekvereniging St. Hubertus Hegelsom 'Goed tot Zeer goed' behaald in de tweede divisie. Fanfare St. Nicolaas Broekhuizen wist het hoogst haalbare resultaat te halen en ging met 'Zeer goed' in de derde divisie naar huis.

In de eerste divisie waren de fanfares van Kronenberg & Evertsoord, Meterik en America aan de beurt. Kronenberg wist het predikaat 'Goed' te halen. Concordia Meterik kreeg 'Zeer goed' en de fanfare uit America deed voor de 55e keer mee zat er tussen in met 'Goed tot Zeer Goed'.

Lees ook

best idee van hadm.jpg

Jonge ondernemers pitchen beste ideeën tijdens Het Beste Idee van Horst aan de Maas 2026

Op dinsdag 9 juni staat ondernemerschap onder jongeren centraal tijdens een nieuwe editie van Het Beste Idee van Horst aan de Maas. Leerlingen van Dynamiek Scholengroep en het Dendron College presenteren hun eigen ideeën aan jury en publiek bij Limgroup in Horst.

Persbericht - Redacteuren met trekker op wereldreis door Nederland.jpg

Met de tractor van America naar Polen: redacteuren maken 'wereldreis'

Van America naar Polen in Groningen: twee redacteuren van LandbouwMechanisatie trekken zes dagen lang met een trekker door Nederland. Onderweg verzamelen ze bijzondere verhalen uit de agrarische sector.

asparosa

Asparosa nieuwe naam van muziekvereniging Lottum en Grubbenvorst

De fusievereniging van de harmonieën in Lottum en Grubbenvorst heeft vrijdagavond de nieuwe naam onthuld: Asparosa. Dat gebeurde tijdens een concert in gemeenschapshuis Smetenhof in Lottum.

snelweg.jpg

A73 bij Horst en Maasbree meerdere nachten afgesloten in juni

Automobilisten moeten in juni rekening houden met meerdere nachtafsluitingen op de A73 en A74. Rijkswaterstaat voert verspreid over de maand onderhoudswerkzaamheden uit aan de snelwegen. Tijdens de werkzaamheden kan de extra reistijd oplopen tot twintig minuten.

Koninklijke Harmonie van Horst (1).jpg

Agenda

Koninklijke Harmonie van Horst brengt fantasie tot leven met Tim Stoter en Ger Gubbels

Muziek, verhalen en fantasie komen samen tijdens de Sprookjesconcerten van de Koninklijke Harmonie van Horst op zondag 5 juli in ’t Gasthoês. Jong en oud worden meegenomen in een betoverende voorstelling rond het thema ‘Carnaval der Dieren’.

wandelvierdaagse grubbenvorst.jpg

Derde dag van wandelvierdaagse Grubbenvorst afgelast door weersvoorspellingen

De derde dag van de wandelvierdaagse in Grubbenvorst is afgelast door de voorspelde weersomstandigheden. Dat laat de organisatie vrijdagmiddag weten.