Horst
Terug

Boekenmarkt bij De Kantfabriek

e4defaa97b9b4d7cdac3028fc3b47468.jpg

Op zondag 23 maart organiseert Museum de Kantfabriek een grote tweedehands boekenmarkt.

Redactie |  | Aangepast op
Er is een ruime collectie aanwezig:
Boeken over borduren, quilten, weven en kantklossen. Textiel-, hobby-, kunstboeken en boeken over andere culturen.

De boekenmarkt vindt plaats op zondag 23 maart van 13.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis.

Meer informatie kunt u vinden op:

Museum de Kantfabriek, Americaanseweg 8, 5961 GP Horst

Lees ook

funpop achter de schermen.png

Festival

Geen drempels, wel muziek: een kijkje achter de schermen bij Funpop

Al meer dan 25 jaar organiseert Funpop een festival speciaal voor mensen met een beperking. Achter de muziek en gezelligheid schuilt een terrein dat tot in detail is ingericht om het festival voor iedere bezoeker toegankelijk te maken.

gasthoes mei 2026.jpg

Vijf jaar ’t Gasthoês: van ambitieus initiatief tot culturele ontmoetingsplek

’t Gasthoês viert dit weekend het vijfjarig bestaan. Sinds de opening in 2021 groeide de locatie uit tot een centrale ontmoetingsplek voor cultuur en maatschappelijke activiteiten in Horst aan de Maas. Volgens de organisatie markeert het jubileum niet alleen een moment van terugkijken, maar ook het begin van een nieuwe ontwikkelfase.

Bosbrand Lanterdweg.png

Brandweer roept op tot extra alertheid: verhoogd risico op natuurbranden

Momenteel geldt ook in Horst aan de Maas fase 2 van het natuurbrandrisico. Dat betekent dat hulpdiensten, terreinbeheerders en natuurorganisaties extra alert zijn op het ontstaan van branden in natuurgebieden. De waarschuwing volgt op aanhoudende droogte, waardoor een klein vuur zich snel kan ontwikkelen tot een moeilijk beheersbare natuurbrand.

DeLocht-speeltuin-20260520_113749.jpg

Museum de Locht zet met nieuwe speeltuin en speciaal programma in op inclusiviteit en toegankelijkeheid

Met het toegankelijkheidsproject ‘De Locht door andere ogen’ zet Museum de Locht in Melderslo zich in voor bredere inclusiviteit en toegankelijkheid. Onder meer een nieuwe speeltuin is onderdeel van het project.

politie horst.jpg

Hond gered uit brandende zon in Horst, baasje deed 'even' boodschappen

Een hond is in Horst door de politie uit de brandende zon gered. De politie kwam het dier tegen en greep direct in.

Davy Crockett in Meterik.jpg

Reportage

Westernvereniging bouwt nieuwe saloon in Meterik en schiet al 60 jaar met scherp

"Maak er een mooi en positief verhaal van", benadrukt voorzitter Jan Joosten. Uw verslaggever is gewaarschuwd. Bij Davy Crockett in Meterik schieten ze al 60 jaar met scherp.