Bierbrouwdag Gilde Dionysos bij de Locht

Bierbrouwen Museum de Locht
Heb je altijd al meer willen weten over het brouwen van bier? Kom dan op zondag 25 augustus naar Openluchtmuseum de Locht.
Redactie | 16 augustus 2024 06:52 | Aangepast op 16 augustus 2024 06:52
Leden van Gilde Dionysos verzorgen demonstraties bierbrouwen en geven uitleg over de materialen die nodig zijn voor het brouwen van bier. Daarnaast zijn er ook proeverijen.

Gilde Dionysos
Het Brouwhuis, gelegen op het museumterrein van de Locht, is de thuisbasis van Gilde Dionysos. De biergroep van het Gilde is een van de grootste en meest actieve brouwverenigingen van Nederland. De leden organiseren het hele jaar door diverse activiteiten.

Passie
Op zondag 25 augustus demonstreren ze het bierbrouwen bij de Locht en vertellen ze bezoekers graag alles over hun passie.

In de Herberg van het museum zijn twee presentaties over het brouwen van bier. In de hoek van de Landbouwschuur staat een stand met informatie over Gilde Dionysos.

Ga voor meer informatie over deze activiteit naar www.delocht.nl of kijk op www.gildedionysos.nl

Meest gelezen

'Mongoolse Prins' Dschero Khan (97) overleden

Eric Reijnders | 29 apr 2025 09:16

Heideroosjes zegt enige concert van dit jaar af

Eric Reijnders | 25 apr 2025 15:07

Slotconcerten Rowwen Hèze binnen uur uitverkocht

Bregje Deckers | 26 apr 2025 11:13

Lees ook

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...

Openstelling kasteel Huys ter Horst

Op zondag 4 mei is het kasteel weer bewoond en te bezichtigen voor publiek.

Fotografen uit Horst aan de Maas exposeren in Panningen

Fotogroep NL-70 exposeert tot en met 11 mei eigen werk op de Markt in Panningen.

Zesde editie van Petranpad Ultra Trail en Walk

Op vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei 2025 start de 6e editie van de Petranpad Ultra Trail en Walk.

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...