Bente (7) uit Grubbenvorst zondag in finale KVL

De 7-jarige Bente uit Grubbenvorst bereidt zich voor op een bijzonder moment: komende zondag zal ze met haar liedje Vastelaoves Raegenboog stralen in het Cultureel Centrum Don Bosco in Heel.
Eric Reijnders | 7 februari 2025 15:04 | Aangepast op 7 februari 2025 15:04
Bente’s lied, Vastelaoves Raegenboog, gaat over een kleurrijke regenboog in de traditionele kleuren van de Vastelaovend. 'En over hoe het als kind is de vastenaovend te beleave. Als klein meisje tussen allemaal grote benen. Niks kunnen zien maar wel lekker dansen op de muziek.'

Het lied werd geschreven door Glenn Seelen en Luc Verschueren, ook beide afkomstig uit Grubbenvorst.

Ervaring
Hoewel Bente nog jong is, voelt ze zich al thuis op het podium. "Ik doe het vaker, dus dan is het niet meer super spannend," vertelt ze zelfverzekerd in een gesprek wat we onlangs met haar hadden.

Ze stond eerder op de buhne met bekende artiesten zoals Ken en Robbie uit Grubbenvorst en zelfs met Lex Uiting, een van haar grote inspiratiebronnen. Haar passie voor muziek begon al jong, toen ze veel muziek luisterde en vanzelf begon mee te zingen.

Live op TV
Tijdens het KVL (het Kinjer Vastelaovend Leedjesfestival) strijden groepjes, klassen en soloartiesten om de felbegeerde titel. De deelnemers brengen live in Cultureel Centrum Don Bosco in Heel hun liedje ten gehore.

De finale wordt zondag 9 februari vanaf 14:30 uur live uitgezonden via L1 TV.

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...