WK Limonollen krijgt jeugd van Griendtsveen in beweging

De jeugdigen van Griendtsveen holden afgelopen weekend weer over het parcours van het WK Limonollen om zo snel mogelijk hun dienblad limonade over de finish te krijgen. Veel verschillende obstakels maakten deze uitdaging nog niet zo makkelijk.
Bregje Deckers | 15 oktober 2024 10:33 | Aangepast op 15 oktober 2024 10:33
Waar de jeugdigen op zondag aan zet waren, was er zaterdag het WK Bokkenollen voor volwassenen. Zij leggen niet met limonade, maar met bokbier het parcours af.

Jeugd
Teams van twee lopers en een coach racen over een uitdagend parcours met een dienblad vol limonade. Het parcours voor het Limonollen werd aangepast aan de vier leeftijdscategorieën. Het doel was om het parcours in een zo kort mogelijk tijd af te leggen en zoveel mogelijk limonade mee terug te nemen over de finish.

Winnaars
Het limonollen had vier leeftijdcategoriën. In categorie twee tot en met zes jaar wisten De Voetballers te winnen. Bij categorie zeven tot en met negen jaar ging Team barboefjes er met de winst vandoor. Rajo Racing won in de categorie tien tot en met dertien jaar en Team De Dolle Dokussen eindigde bovenaan in categorie dertien tot en met zeventien jaar.

Lees ook

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...