Wittenhorst trekt Jens Craenmehr aan van VVV-Venlo

Doelman Jens Craenmehr (21) maakt komend seizoen de overstap van VVV-Venlo naar Wittenhorst. “We zijn verheugd te kunnen mededelen dat Jens als keeper komend seizoen onze selectie komt versterken", aldus Dennis van den Bekerom.
Niels van Rens | 9 april 2024 16:26 | Aangepast op 9 april 2024 16:26
Craenmehr is woonachtig in Meterik en heeft twaalf jaar in de jeugdopleiding van de Venlose eerste divisionist gespeeld. Dit seizoen heeft hij zelfs zijn debuut mogen maken in het eerste elftal.

Mooie club
Door zijn ervaring op dit niveau en met de kwaliteiten die hij heeft, zijn we ervan overtuigd met hem de selectie een kwaliteitsimpuls te kunnen geven. “Wittenhorst speelt in de 4e divisie en heeft een duidelijk beleid en een heldere visie en dat spreekt me wel aan", zegt hij. "Nadat in Venlo mij werd medegedeeld dat ik geen contractverlenging zou krijgen bij VVV-Venlo, is Wittenhorst een mooie club die goed bij mij past. Ik streef naar het hoogst haalbare en denk dat op dit moment Wittenhorst de beste keuze is gezien het niveau waarop ze acteren. Door de meerdere gesprekken die gevoerd zijn heb ik een goed gevoel gekregen bij Wittenhorst en heb ik heel veel zin om bij deze club aan de slag te gaan."


Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...