Horst
Terug

Veiling in Kronenberg brengt 17.450 euro op om paardensport toegankelijker te maken voor kinderen

24bd9b2e9ee9f6904a69bd83e069dc6d.jpg

Een veiling tijdens het Jumping European Championship Kronenberg 2024 bij De Peelbergen heeft een bedrag van 17.450 euro opgehaald. Het bedrag gaat naar de bevordering van de paardensport voor kinderen.

Niels van Rens |  | Aangepast op
De veiling was onderdeel van een business avond waar Jeugdfonds Sport & Cultuur Limburg het goede doel was. Na een warming up van oud Olympiaganger judoka Henk Grol startte de veiling.

Toegankelijker maken
“Wij zijn samen met Limburg Paardensport aan het kijken hoe wij de paardensport toegankelijker kunnen maken voor onze kinderen”, laat het Jeugdfonds weten. “Hoe kunnen we ervoor zorgen dat kinderen een heel jaar lang lessen kunnen volgen? Dit is nu namelijk vaak niet mogelijk omdat onze bijdrage per kind niet toereikend is hiervoor. Met de bijdrage van de business avond zijn wij weer een stapje dichterbij om samen de paardensport toegankelijker te maken voor kinderen uit gezinnen met een (te) kleine beurs. Dank aan de organisatie en aan de gulle gevers.”

Lees ook

jana-shnipelson-SRReffF4vFA-unsplash.jpg

Vacature

Vacature: camjo (camerajournalist) bij Omroep Horst aan de Maas

Omroep Horst aan de Maas is op zoek naar een enthousiaste camjo-journalist (24 uur per week) die mee wil bouwen aan de toekomst van lokale journalistiek in de regio.

paard sevenum.jpeg

Vrouw gewond na val van paard in Sevenum, traumahelikopter opgeroepen

Een vrouw is dinsdagochtend in Sevenum van een paard gevallen en daarbij gewond geraakt. Een traumahelikopter werd opgeroepen om medische assistentie te verlenen.

nieuw talent orkest.jpeg

Nieuw Talent Orkest kondigt tweede editie aan

Altijd al een blaas- of slagwerkinstrument willen spelen? Nieuw Talent Orkest biedt die kans en na de succesvolle eerste editie is er nu een tweede aangekondigd.

Pop-up store

Gratis kinderkleding in Pop-Up Store Horst: 'Iedereen is welkom'

De deuren van de pop-up store met gratis kinderkleding in Horst zijn dinsdag geopend en dat trok meteen veel belangstelling. Nog vóór openingstijd stonden bezoekers buiten te wachten om een kijkje te nemen in de tijdelijke winkel aan de Hoofdstraat 23.

omroep horst aan de maas

Deel je verhaal bij de pop-up redactie van Omroep Horst aan de Maas

Heb je een goed verhaal, gebeurt er iets bijzonders bij jou in de buurt of wil je een mooi initiatief onder de aandacht brengen? Kom dan dinsdag- of woensdagochtend langs bij onze pop-up redactie.

america wint baas.png

Reportage

America viert feest: 'De tactiek is lomp, kracht en logisch nadenken'

America sleepte zaterdag voor de derde keer op rij de winst van Baas van Horst aan de Maas binnen. Team Boëms Jeu omschreef de tactiek als 'lomp, kracht en logisch nadenken'.