Horst
Terug

Vandaag in 't Gasthoês: Boekpresentatie 'UitZicht'

b23836d55839e3acc6212e7fc6f58c30

Een levensvooruitzicht in donker en stilte. Die boodschap ontving Koen Versleijen op 25-jarige leeftijd toen de diagnose Syndroom van Usher werd vastgesteld. Een progressieve aandoening, niet behandelbaar, met het verwoestend eindbeeld: Koen wordt blind én doof.

Redactie |  | Aangepast op
Het boek UitZicht neemt je mee in zijn wereld. In het verleden, heden en zijn “kijk” op de toekomst. Een wervelende vertelling over angsten, falen, vaderschap, rouw, omgaan met pestgedrag, depressie, niet functionerende zorg, zelfhaat en de uiteindelijk kracht om alle tegenslagen te transformeren tot een hernieuwde levensvreugde.

Koen Versleijen – Spreker met impact
Alwin Grijseels – Auteur, scenarioschrijver en theaterschrijver

Het lied: UitZicht
Deze maand verschijnt de langverwachte biografie 'UitZicht', maar dat is niet het enige bijzondere nieuws dat Koen Versleijen aankondigt. Tijdens de boekpresentatie zal namelijk ook het gelijknamige lied 'UitZicht' worden gepresenteerd.

Na jarenlang liedjes en (song)teksten te hebben geschreven, besloot Koen dat dit speciale moment in zijn leven het perfecte moment was om ook een eigen nummer uit te brengen dat het verhaal van het boek muzikaal weerspiegelt. De muziek is gecomponeerd door niemand minder dan Bart van der Sterren, een veelzijdig muzikant en componist. Bart heeft daarnaast een getalenteerde groep muzikanten verzameld die het nummer zullen inspelen.

De boekpresentatie is op vrijdag 10 januari van 19.30 tot 21.00 uur in de theaterzaal in 't Gasthoês. Aanmelden kan via de website van BiblioNu. Deelname is gratis!

Lees ook

vorstelijk zaterdag

Reportage

Sfeervolle zaterdag van Vôrstelijk met meer dan 400 vrijwilligers

Meer dan 400 vrijwilligers zorgden zaterdag voor een sfeervol middeleeuws decor in het hart van Grubbenvorst. Tijdens het Vôrstelijk Festival waanden bezoekers zich even in een andere tijd.

ton engels2

Zondag: Achteraaf Bekeke van Ton Engels

Zondag is een speciale uitzending te zien rond de Panningse singer-songwriter Ton Engels. In het programma staan de videoclips van zijn album Achteraaf Bekeke centraal. Tussen de clips door vertelt Engels zelf de verhalen achter de liedjes en neemt hij kijkers mee naar herinneringen uit zijn jeugd.

college wethouders dwvh

Televisie

Wethouders te gast in De Week van Hier over Davy Crockett, netcongestie, wonen en de regenboogvlag

Wethouders Roy Bouten, Kay Thijssen, Leon Litjens en Pieter Goedhart waren vrijdag te gast in de talkshow De Week van Hier. De uitzending is nu online terug te kijken.

tim stoter cultuurprij

Interview

Tim Stoter wint Cultuurprijs Horst aan de Maas 2026

De uit Sevenum afkomstige Tim Stoter heeft de Cultuurprijs Horst aan de Maas 2026 gewonnen. Stoter, onder meer bekend als zanger van de Herfshane Band, werd vrijdagavond in een vol restaurant met de prijs verrast.

walhalla get in

Reportage

De jeugd weer naar de soos krijgen in Sevenum: 'Zelf ontdekken en experimenteren'

Met het concept 'Get In' gaat OJC Walhalla avonden specifiek voor 12 tot 17-jarigen organiseren. Ze moeten er de ruimte krijgen om te ontdekken en experimenteren en daardoor weer binding krijgen met het soosleven.

in cultuurmiddag horst aan de maas

Reportage

Professionals maken kennis met lokale Sevenumse initiatieven: 'Nieuwsgierig zijn naar wat er speelt'

Professionals uit de zorg kwamen donderdag bij elkaar in Sevenum. Daar maakten ze kennis met lokale initiatieven zoals een podcast, de sociale bieb en een aanstaand initiatief van de jongerensoos.