Twee gedumpte kittens gevonden in doos bij dierenasiel in Swolgen: ‘Walgelijk’

Bij dierenasiel Healthoeve in Swolgen heeft iemand een doos met twee magere kittens gedumpt. Healthoeve heeft meteen contact opgenomen met de politie en noemt de actie walgelijk.
Niels van Rens | 10 juli 2024 08:59 | Aangepast op 10 juli 2024 08:59
“Gisteren hebben we een bericht gedeeld over een doos die bij ons was achtergelaten”, zegt het dierenasiel. “Na contact met de politie en de landelijke inspectiedienst kunnen we nu meer details geven. In de doos zaten twee gedumpte kittens. Toen we ze vonden, waren de magere kittens erg sloom en overstuur. We weten niet hoe lang ze al in de doos zaten, omdat we afgelopen weekend niet aanwezig waren. Dit is pure dierenmishandeling.”

Walgelijk
“We hebben geen woorden voor hoe walgelijk we dit vinden”, gaat het dierenasiel verder. “We hebben geen begrip voor mensen die zo met dieren omgaan. Dit soort acties gebeurt bijna dagelijks bij dierenasiels en laat zien hoe belangrijk het is dat katten gecastreerd worden.”

Lees ook

Informatieavond SamenLoop Horst aan de Maas

Dit jaar is de tweede editie van de SamenLoop Horst aan de Maas. Hiervoor wordt er een vrijblijvende...

Ontdek het Reindersmeer: het verhaal van water, wind en mens

Ontdek tijdens deze winterwandeling hoe mooi Nationaal Park De Maasduinen is in deze tijd van het ja...

Sloteditie Sing Challenge Festival in 2025

Aan alle mooie dingen komt een eind. Zo ook aan het Sing Challenge festival. De 15e editie zal teven...

Schoeëlen-optocht in Zearum

Op vrijdag 28 februari houden de gezamenlijke basisscholen in Sevenum weer hun carnavalsoptocht. Een...

Open Huis bij het Dendron College

Op donderdag 6 februari organiseert het Dendron College in Horst een Open Huis voor leerlingen van G...

Wittenhorst op karakter langs Baronie

Na drie opeenvolgende nederlagen in de Vierde Divisie, weet het eerste elftal weer wat winnen is. Op...