Trainer Willem Weijs uit Broekhuizenvorst na één seizoen al weg bij FC Eindhoven

Twitter Willem Weijs
Na zorgvuldig overleg hebben FC Eindhoven en hoofdtrainer Willem Weijs uit Broekhuizenvorst besloten om hun samenwerking op een respectvolle en constructieve wijze aan het einde van dit lopende seizoen te beëindigen.
Niels van Rens | 24 april 2024 09:33 | Aangepast op 24 april 2024 09:33
Weijs zelf ziet deze periode als een waardevolle ervaring in zijn carrière.

Ups & downs
“Ik ben trots op en dankbaar voor de mogelijkheid die FC Eindhoven mij geboden heeft. Ik heb – ondanks de ups & downs – genoten van mijn tijd bij deze geweldige club en wens de club, het team en de supporters het allerbeste voor de toekomst.”

Technisch manager Marc Scheepers: “De club wil Willem Weijs bedanken voor zijn harde werk en betrokkenheid en wenst hem veel succes in zijn toekomstige projecten.”

Lees ook

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...