Horst
Terug

Rowwen Hèze brengt nieuwe single Okemedoki uit

499305b41e5846351be98a714becfcf4.jpg

Rowwen Hèze heeft vanochtend de nieuwe single Okemedoki uitgebracht. De clubtour die de band gaat doen ter ere van het 40-jarig bestaan heeft dezelfde naam als de single.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Het is de eerste single die de band uitbrengt in het jubileum jaar. De band bestaat dit jaar 40 jaar.

Okemedoki
"Kwestie van geduld. Dit zou een tamelijk voor de hand liggende titel voor het 40-jarig jubileum van Rowwen Heze kunnen zijn", laat de band weten op sociale media. "Maar ook de drie woorden van dat andere liedje: vechte, valle en opstoan, zouden zo maar kunnen. Want ook dat is er nodig om als bandje door alle seizoenen heen te blijven volharden." De band vervolgt: "En ineens sta je daar weer op de eerste zonnige voorjaarsdag van 2025 samen op de foto. Klaar om nieuwe en oude muziek aan de man en de vrouw te gaan brengen. Zoals elk seizoen toeren we ook dit jaar weer langs, clubs, feesttenten en festivals. En vooruitkijkend hebben we na al die jaren nog maar aan één woord genoeg: OKEMEDOKI."

Lees ook

HappySound maart 2024 - 2.jpg

Egelsheim en Happy Sound openen gezamenlijk jubileumseizoen met reünieconcert

Twee jubilerende koren slaan deze zomer de handen ineen voor een bijzondere muzikale avond. Op zaterdag 4 juli 2026 openen gemengde zangvereniging Egelsheim en vocalgroup Happy Sound hun jubileumjaar met een gezamenlijk reünieconcert in de St. Hubertuskerk in Hegelsom.

best idee van hadm.jpg

Jonge ondernemers pitchen beste ideeën tijdens Het Beste Idee van Horst aan de Maas 2026

Op dinsdag 9 juni staat ondernemerschap onder jongeren centraal tijdens een nieuwe editie van Het Beste Idee van Horst aan de Maas. Leerlingen van Dynamiek Scholengroep en het Dendron College presenteren hun eigen ideeën aan jury en publiek bij Limgroup in Horst.

Persbericht - Redacteuren met trekker op wereldreis door Nederland.jpg

Met de tractor van America naar Polen: redacteuren maken 'wereldreis'

Van America naar Polen in Groningen: twee redacteuren van LandbouwMechanisatie trekken zes dagen lang met een trekker door Nederland. Onderweg verzamelen ze bijzondere verhalen uit de agrarische sector.

asparosa

Asparosa nieuwe naam van muziekvereniging Lottum en Grubbenvorst

De fusievereniging van de harmonieën in Lottum en Grubbenvorst heeft vrijdagavond de nieuwe naam onthuld: Asparosa. Dat gebeurde tijdens een concert in gemeenschapshuis Smetenhof in Lottum.

snelweg.jpg

A73 bij Horst en Maasbree meerdere nachten afgesloten in juni

Automobilisten moeten in juni rekening houden met meerdere nachtafsluitingen op de A73 en A74. Rijkswaterstaat voert verspreid over de maand onderhoudswerkzaamheden uit aan de snelwegen. Tijdens de werkzaamheden kan de extra reistijd oplopen tot twintig minuten.

Koninklijke Harmonie van Horst (1).jpg

Agenda

Koninklijke Harmonie van Horst brengt fantasie tot leven met Tim Stoter en Ger Gubbels

Muziek, verhalen en fantasie komen samen tijdens de Sprookjesconcerten van de Koninklijke Harmonie van Horst op zondag 5 juli in ’t Gasthoês. Jong en oud worden meegenomen in een betoverende voorstelling rond het thema ‘Carnaval der Dieren’.