Horst
Terug

Rowwen Hèze brengt nieuwe single Okemedoki uit

499305b41e5846351be98a714becfcf4.jpg

Rowwen Hèze heeft vanochtend de nieuwe single Okemedoki uitgebracht. De clubtour die de band gaat doen ter ere van het 40-jarig bestaan heeft dezelfde naam als de single.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Het is de eerste single die de band uitbrengt in het jubileum jaar. De band bestaat dit jaar 40 jaar.

Okemedoki
"Kwestie van geduld. Dit zou een tamelijk voor de hand liggende titel voor het 40-jarig jubileum van Rowwen Heze kunnen zijn", laat de band weten op sociale media. "Maar ook de drie woorden van dat andere liedje: vechte, valle en opstoan, zouden zo maar kunnen. Want ook dat is er nodig om als bandje door alle seizoenen heen te blijven volharden." De band vervolgt: "En ineens sta je daar weer op de eerste zonnige voorjaarsdag van 2025 samen op de foto. Klaar om nieuwe en oude muziek aan de man en de vrouw te gaan brengen. Zoals elk seizoen toeren we ook dit jaar weer langs, clubs, feesttenten en festivals. En vooruitkijkend hebben we na al die jaren nog maar aan één woord genoeg: OKEMEDOKI."

Lees ook

Lumin8.jpg

Limburgs dansteam Lumin8 mikt op Europees succes en zoekt steun

Het hiphopdansteam Lumin8 uit Horst heeft zich geplaatst voor het Europees Kampioenschap. Om hun droom op dit kampioenschap waar te maken zijn ze een crowdfundingsactie gestart.

Lei Schampers Wittenhorst-Achilles.jpg

Drie debutanten kunnen nederlaag Wittenhorst 1 niet voorkomen

Wittenhorst heeft op eigen terrein een kansloze nederlaag geleden tegen kampioen Achilles Veen. De ploeg van Harrie Gommans kampte met de nodige blessuregevallen en moest schuiven in de opstelling. Dat brak de thuisploeg uiteindelijk op: 2-5.

Buitenbrandje spoor Griendtsveenseweg America.jpeg

Brandje langs spoor aan de Griendtsveenseweg snel onder controle

De brandweer is zondag rond 08.45 uur opgeroepen voor een buitenbrandje langs het spoor aan de Griendtsveenseweg in America.

broekhuizerbroek.jpeg

Broekhuizerbroek klaar voor de toekomst: 'Voor de recreatie fantastisch'

Met het planten van een boom is de Broekhuizerbroek officieel opgeleverd. Het project van gemeente Horst aan de Maas en Waterschap Limburg markeert een nieuwe fase voor natuur en waterbeheer in het gebied.

auto grubbenvorst nacht.jpeg

Eenzijdig ongeval op A73 bij Grubbenvorst, bestuurder meegenomen naar bureau

Bij een eenzijdig ongeval in de nacht van vrijdag op zaterdag is een auto beschadigd geraakt en kwamen de airbags uit. De bestuurder is door de politie meegenomen naar het bureau.

verdozing limburg artikel 2

Greenport

Verdozing in Limburg neemt nog steeds toe, maar het sentiment verandert

In Sevenum opende donderdag een nieuw distributiecentrum van de Deense retailer Søstrene Grene. In het verleden reden voor een groot feest, maar tegenwoordig is het sentiment anders.