RKSV Meterik wint verdiend van Kessel

In Kessel werd een spannende wedstrijd in de vierde klasse gespeeld, onder een aangenaam zonnetje, maar met een gure wind. Beide teams waren gebaat bij een overwinning, maar Meterik toonde meer urgentie dan Kessel.
Eric Reijnders | 17 maart 2025 17:32 | Aangepast op 17 maart 2025 17:32
Meterik had het meeste balbezit, maar Kessel verdedigde met de bedoeling een kansje af te wachten. In de 18e minuut knalde Guus Willemssen een vrije trap net naast, terwijl Lars Litjens en Dré Peeters ook kansen misten.

Eerste helft
Na een half uur spelen kwam Meterik op voorsprong. Teun Jakobs stuurde een lange bal die door de Kesselverdediging werd gemist, waardoor Dré Peeters en Lars Litjens vrij voor de goal stonden. Peeters benutte de kans en bracht Meterik op 0-1.

Kort voor rust kwam Kessel op gelijke hoogte. Jurre Simons omspeelde de Meterik-verdediger en gaf een perfecte voorzet op Wessel van Nisselroy, die de 1-1 binnenkopte.

Afgekeurde goal
In de tweede helft bleef Meterik de bovenliggende partij. Na tien minuten zorgde Nick van Berlo met een prachtige voorzet voor de 1-2, gescoord door Guus Willemssen. Meterik bleef kansen creëren, maar had pech met een afgekeurde goal van Lars Litjens.

Toch bleef de druk hoog, en na veel inzet verdiende Meterik uiteindelijk de overwinning, waardoor het nog volop in de kampioensrace blijft.

Volgende week speelt Meterik thuis tegen Leunen.

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...