Ontdek het Reindersmeer: het verhaal van water, wind en mens

Een winterse wandeling op zondag 23 februari Het Limburgs Landschap, Lia Oosterwijk
Ontdek tijdens deze winterwandeling hoe mooi Nationaal Park De Maasduinen is in deze tijd van het jaar.
Redactie | 11 februari 2025 07:55 | Aangepast op 11 februari 2025 07:55
Nederlandse winters staan garant voor verrassingen. Het ene moment lijkt het wel lente, terwijl het andere moment Koning Winter de hoek om komt zetten.

Winterse sferen
Hoewel het weer nog alle kanten op kan, is de natuur zich aan het voorbereiden op het komend voorjaar. De Maasduinengids vertelt al wandelend over de winter. Ondersteund door prachtige vergezichten en boomsilhouetten komen de wandelaars in winterse sferen.

Start is op zondag 23 februari om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats van Bezoekerscentrum De Maasduinen, Bosserheide 3e, 5855 EA Well.
De excursie duurt circa 2 uur.

Meer informatie over deelname en het reserveren van tickets via:

Meest gelezen

Auto op A73 ter hoogte van Horst van de weg geraakt

Jelle van de Steeg | 12 jul 2025 08:34

Lees ook

Wittenhorst start oefencampagne met gelijkspel

Wittenhorst en competitiegenoot EVV startten hun 1 e oefenwedstrijd ter voorbereiding op de competit...

Crisisnoodopvang Swolgen sluit de deuren

Per 1 januari 2026 sluit de opvang voor Oekraïense vluchtelingen in de oude basisschool in Swolgen.

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...