Nieuwe woonwagenstandplaatsen in Sevenum

Het college van B en W ziet het noordelijk deel van nieuwbouwwijk D’n Crouwel ruimtelijk gezien als beste plek voor de realisatie van zeven nieuwe woonwagenstandplaatsen in de kern Sevenum.
Eric Reijnders | 24 april 2025 11:59 | Aangepast op 24 april 2025 11:59
Het college gaat hierover nu in overleg met de projectontwikkelaar en Wonen Limburg. Op basis daarvan neemt het college een definitief besluit over waar de nieuwe standplaatsen komen.

Over de invulling daarvan vindt vervolgens overleg plaats met belanghebbenden zoals de omwonenden en de woonwagenbewoners. De gemeenteraad heeft het laatste woord bij de vaststelling van het omgevingsplan.

Meest gelezen

Felle brand verwoest schuurtje in Tienray

De Redactie | 7 jun 2025 17:09

Lees ook

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...