Mooie prestaties voor Robin en Lynn Verberk op Bondskampioenschappen Turnen

In de Jan Massinkhal in Nijmegen waren zondag de Bondskampioenschappen Turnen Niveau 1. Hier doen de beste turnsters van Nederland uit de geboortejaren 2013, 2014 en 2015 aan mee.
Eric Reijnders | 14 april 2025 12:30 | Aangepast op 14 april 2025 12:30
Voor Limburg kwamen er 2 turnsters in actie, namelijk de tweelingzussen Robin en Lynn Verberk uit Sevenum. Zij kwamen tot 2023 nog uit voor GV Hosema. De twee turnsters worden namens Platform Turnen Limburg gecoacht door Astrid van Wegberg.

Persoonlijk record
Robin werd met een persoonlijk puntenrecord 7e en Lynn werd 13e. Omdat Platform Turnen Limburg gaat stoppen wegens het niet verlengen van de subsidie door de provincie Limburg, was dit de laatste officiële wedstrijd voor Platform Turnen Limburg.

Vanaf aankomend seizoen gaan Robin en Lynn turnen voor Topturnenzuid/Flikflak Den Bosch onder leiding van coach Nico Zijp. De Sevenumse meiden gaan dan in Rosmalen naar school, omdat er geen middelbare school in Limburg is voor topturners.

Sponsors
Om de droom van de meiden verder vorm te geven zijn de meiden op zoek naar enkele lokale sponsors, zodat de meiden met het openbaar vervoer naar school kunnen gaan. Er bestaan vanuit de overheid en gemeente geen regelingen voor gratis openbaar vervoer voor topsporters onder de 16 jaar.

Meest gelezen

Vrijwilligersmedaille voor Noud Bongers uit Lottum

Jelle van de Steeg | 27 okt 2025 22:00

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...