Mooie prestaties voor Robin en Lynn Verberk op Bondskampioenschappen Turnen

In de Jan Massinkhal in Nijmegen waren zondag de Bondskampioenschappen Turnen Niveau 1. Hier doen de beste turnsters van Nederland uit de geboortejaren 2013, 2014 en 2015 aan mee.
Eric Reijnders | 14 april 2025 12:30 | Aangepast op 14 april 2025 12:30
Voor Limburg kwamen er 2 turnsters in actie, namelijk de tweelingzussen Robin en Lynn Verberk uit Sevenum. Zij kwamen tot 2023 nog uit voor GV Hosema. De twee turnsters worden namens Platform Turnen Limburg gecoacht door Astrid van Wegberg.

Persoonlijk record
Robin werd met een persoonlijk puntenrecord 7e en Lynn werd 13e. Omdat Platform Turnen Limburg gaat stoppen wegens het niet verlengen van de subsidie door de provincie Limburg, was dit de laatste officiële wedstrijd voor Platform Turnen Limburg.

Vanaf aankomend seizoen gaan Robin en Lynn turnen voor Topturnenzuid/Flikflak Den Bosch onder leiding van coach Nico Zijp. De Sevenumse meiden gaan dan in Rosmalen naar school, omdat er geen middelbare school in Limburg is voor topturners.

Sponsors
Om de droom van de meiden verder vorm te geven zijn de meiden op zoek naar enkele lokale sponsors, zodat de meiden met het openbaar vervoer naar school kunnen gaan. Er bestaan vanuit de overheid en gemeente geen regelingen voor gratis openbaar vervoer voor topsporters onder de 16 jaar.

Meest gelezen

Ome Jan komt naar Tienray

Redactie | 21 apr 2025 08:19

Lees ook

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...

Aangepaste bereikbaarheid VieCuri tijdens Koningsdag en Bevrijdingsdag

Op zaterdag 26 april (Koningsdag) en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is VieCuri anders bereikbaar dan...

Ome Jan komt naar Tienray

De afgelopen maanden is bij café ’t Pleintje al de nodige activiteit waargenomen. Na meer dan een ja...

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...

Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray organiseert Paaswandeltocht

Op zondag 20 april - Eerste Paasdag - organiseert Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray de jaarlijk...