Horst
Terug

Meterik verliest thuis van SVEB/Sporting ST: 0-2

21e1431a7523bf71595fc94155a533ef.jpg

Meterik heeft verloren van SVEB/Sporting ST in een wedstrijd die veel meer verdiende. De thuisploeg moest aantreden met een aangepast team, iets wat inmiddels de norm is in de laatste 13 wedstrijden.

Eric Reijnders |  | Aangepast op
Vanaf het begin nam Meterik het initiatief en zette SVEB/Sporting ST onder druk. Met veel energie en passie werden bijna alle duels gewonnen. Hoewel niet alle combinaties en acties lukten, toonde Meterik zich de bovenliggende partij in de eerste helft. SVEB/Sporting ST toonde gedurende de eerste 45 minuten voldoende inzet om het tij te keren.

Scrimmage
Meterik kwam dichtbij de openingstreffer dankzij een schitterende kopbal van Lars Litjens, maar de uitblinkende keeper Sem Custers voorkwam de goal met een fantastische redding. Even later volgde een rommelige spelsituatie voor de goal, waarbij de SVEB/Sporting-verdedigers maar liefst vier keer de bal van de doellijn haalden.

Meterik kreeg nog een paar kansen, maar telkens stond er een been van SVEB/Sporting in de weg of bracht de keeper redding. Aan de andere kant had Meterik-keeper Luuk Haenen het relatief rustig.

Stroeve tweede helft
De tweede helft werd echter stroever. SVEB/Sporting ST hield stevig stand in de verdediging, en bij Meterik werd het slordiger. De eerste echte aanval van SVEB/Sporting resulteerde in een goede kans, maar Luuk Haenen redde bekwaam.

Kort daarna kreeg Sporting ST een terechte penalty, die benut werd: 0-1. Weer een paar minuten later, na een snelle counter, viel de 0-2 uit een corner. Meterik probeerde nog van alles, maar het zat gewoon niet mee.

Waar het in de uitwedstrijd nog de laatste minuut was die hen de winst opleverde, was het nu SVEB/Sporting dat met de drie punten naar huis ging.

Lees ook

Aspergeseizoen Tren van Enckevort.JPG

Gouden Aspergemes voor Tren van Enckevort bij opening aspergeseizoen

Tijdens de feestelijke opening van het aspergeseizoen bij Kasteel Aldenghoor heeft Tren van Enckevort het gouden aspergemes ontvangen. De muzikant van Rowwen Hèze werd verrast met de bijzondere onderscheiding van het Aspergegilde.

Guus Janssen Voetbalwedstrijd Gambia 4.jpeg

Guus Janssen-voetbaltoernooi in Darsilami in Gambia

In Darsilami in Gambia werd zaterdag een herdenkingsvoetbalwedstrijd gespeeld ter nagedachtenis aan Guus Janssen. Het evenement bracht een lokaal team en het team van de Fankataschool samen voor een sportieve ontmoeting.

pexels-pixabay-50713.jpg

SV Melderslo verliest op eigen veld van Sporting ST/SVEB: 2-5

Op een drukbezocht Sportpark De Merel heeft Melderslo een nederlaag geleden tegen koploper Sporting ST/SVEB. De bezoekers wonnen met 2-5 en onderstreepten daarmee hun sterke vorm. Uitblinker was Jona Heuvelmans, die met drie doelpunten een groot aandeel had in de overwinning.

260322-wittenhorst-awc-04.jpg

Wittenhorst op eigen veld onderuit tegen AWC: 1-2

Wittenhorst heeft zondagmiddag onnodig punten laten liggen in de Vierde Divisie. Op eigen veld ging de ploeg onderuit tegen concurrent AWC uit Wijchen: 1-2.

Duiker Stapelstenen Westsingel.jpg

Westsingel tijdelijk afgesloten voor asfaltwerkzaamheden

De werkzaamheden voor de nieuwe rotonde aan de Westsingel zijn in volle gang. Afgelopen week werd een duiker verlengd en werd afgewerkt met stapelstenen. Komende week is het tijd voor het asfalt.

bibliotheek, boeken

Limburgers met laag inkomen krijgen gratis toegang tot bibliotheken

De Provincie Limburg geeft meer dan duizend inwoners met een laag inkomen gratis toegang tot de bibliotheek. Het doel is laaggeletterdheid te verminderen en mensen te helpen beter te leren lezen en schrijven.