Medewerker Toverland maakte val bij werkzaamheden

Een medewerker van Toverland is op maandag 9 december tijdens werkzaamheden aan achtbaan Troy enkele meters naar beneden gevallen. Het incident gebeurde vóór openingstijd.
Eric Reijnders | 30 december 2024 13:01 | Aangepast op 30 december 2024 13:01
Het Sevenumse pretpark bevestigt het incident maandag aan L1 naar aanleiding van berichtgeving door pretparkwebsite Looopings.

Verbrijzelde elleboog
De werknemer zou volgens bronnen in zijn val van zo'n 7 meter hoogte tegen de achtbaan zijn gekomen, wat resulteerde in een verbrijzelde elleboog. Toverland bevestigde het arbeidsongeval, maar gaf geen details over de omstandigheden, de exacte hoogte van de val of de ernst van de verwondingen. Het park gaf aan het zeer vervelend te vinden en wenste de medewerker veel beterschap.

Arbeidsinspectie
Toverland had aanvankelijk geen openbaar statement afgegeven, omdat het om een interne aangelegenheid ging. Pas na vragen van Looopings gaf het park een kort commentaar, met de nadruk op de privacy van de medewerker.

De Arbeidsinspectie is op de hoogte van het incident en is bezig met een onderzoek naar de oorzaak. Het is nog onduidelijk wie er verantwoordelijk is voor het ongeval, en het onderzoek kan enige tijd duren.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...